Projekty

Není náhodou, že se nám na stolech, nástěnkách nebo v hlavách kupí více či méně bláznivé nápady. Expedition club totiž tvoří parta lidí, kteří jsou tak trochu blázni. Teď nemám na mysli duševní slabost, ale spíš vlastnost vidět výzvu tam, kde jiní vidí neřešitelnou překážku.
Klub se od svého založení v roce 2014 pořád vyvíjí a formuje, a za těch pár let jsme zjistili, že nám chybí nějaký prostor, kde bychom tyto nápady, vize a sny sdíleli a vypustili do světa. Tramtadadááá a tak vznikla záložka – PROJEKTY.

O co tedy jde?

Na tomto místě vám budeme představovat různé projekty, expedice, závody, výzvy, festivaly a jiné události, zkrátka všechno co v Expedition clubu děláme kromě klasických výprav. Budeme zde představovat jak soukromé projekty našich průvodců, nebo aktivních členů, tak projekty celého Expedition clubu, do kterých se může zapojit kdokoli z řad členů. To je asi tak ve zkratce vše, nejsem fanda dlouhých nudných odstavců, proto nechám mluvit jednotlivé projekty samy za sebe.


Nejvyšší evropské vrcholy

První velký projekt Expedition clubu! Samotný název už asi napoví mnohé. Je to tak, rozhodli jsme se vylézt na všechny nejvyšší vrcholy Evropy! Ne jen ty známé, ne jen ty dostupné, ne jen ty vysoké… Prostě všechny. Více info na stránce projektu.

Více