Grant

Grant Expedičního klubu

„Vydej se s odvahou do míst, která nejsou pro každého“.
„Nejsme cestovka, jsme Expedition club“.

Tyhle myšlenky od začátku formovaly Expedition club, a i když už dnes neplatí úplně doslova, pořád odráží naše hodnoty. Chceme být víc než jen cestovkou a pouhou „továrnou na zážitky“. Chceme být víc než jen průvodci. Chceme tě inspirovat, motivovat a přesvědčit o tom, že i ty máš na víc, než si možná myslíš. 

Součástí naší mise je sdružovat lidi, kteří sdílí naše hodnoty a mají podobné cíle. Dobrodružství, objevování a posouvání vlastních hranic, to je pro nás klíčové. Věříme, že právě tohle v tobě zanechá nejhlubší stopu, a proto se snažíme tě k tomu motivovat. Chceme, abys posunul svou pomyslnou laťku a pustil se do něčeho, co zatím vypadá jako příliš velké sousto. 

"Co takhle konečně zrealizovat ten projekt, který nosíš v hlavě a zatím jsi ho vždycky zahodil do kouta s tím, že ten čas ještě nedozrál?"

Tak právě teď dozrál! Rozhodli jsme se hodit rukavici všem odvážlivcům, dobrodruhům, sportovcům, horolezcům a cestovatelům. Ta rukavice nese název – Grant Expedičního klubu. Ve spolupráci s Rock Pointem rozdělíme mezi 3 nejzajímavější projekty podporu v hodnotě 100.000 Kč

         +      

Každému ze tří projektů garantujeme finanční podporu minimálně 20.000 Kč. Zbylých 40.000 Kč rozdělíme mezi projekty podle toho, jak nás zaujmou. Přihlásit se může každý, ale jeden projekt vybereme čistě z řad aktivních členů Expedition clubu. Věříme, že v našich vlastních řadách je spousta schopných a iniciativních lidí, kteří se téhle výzvy rádi zhostí.

Hozená rukavice má ještě jednu část. Spolu s penězi a výbavou mezi vás házíme taky jednu konkrétní výzvu: Přejdi největší evropský ledovec a vylez na nejvyšší vrchol Islandu, aby na jeho vrchu zavlála vlajka Expedition clubu. Pokud se ti tahle výzva líbí, přesvědči nás, že jsi to právě ty, komu máme tento úkol svěřit, a máš od nás automaticky zelenou!


Projekt

Komu je podpora určena?

Výše podpory

1.

Tvoje výzva

Kdokoliv 
min. finanční podpora 10.000 Kč 
min. materiální podpora 10.000 Kč

2.

Tvoje výzva

Aktivní členi Expedition clubu
min. finanční podpora 10.000 Kč
min. materiální podpora 10.000 Kč

3.

Přechod největšího evropského ledovce a zdolání nejvyšší hory Islandu

Kdokoliv             
min. finanční podpora 10.000 Kč
min. materiální podpora 10.000 Kč

Termín pro podání přihlášek:

16. 12. 2019 - 16. 2. 2020

Termín vyhlášení výsledků:

24. 2. 2020

Všechny projekty musí spadat min. do jedné z těchto kategorií:

1) cestování a objevování
2) horolezecké expedice
3) jiná výzva či sportovní výkon spojená s cestováním

Každému ze tří vybraných projektů garantujeme podporu min. 10.000 Kč v hotovosti a Rock Point materiál v hodnotě 10.000 Kč. Zbytek rozdělíme podle toho, jak nás jednotlivé projekty zaujmou.