Expediční vychytávky

Expediční vychytávky

Dlouho jste se nás ptali, proč neděláme trička Expedition clubu. Pryč je doba výmluv a krčení ramen. První várka Expedičních triček je na světě, a když už jsme tě nechali tak dlouho čekat, rozhodli jsme se jít dál a věrným fanouškům a členům nabídnout i něco dalšího. Kromě triček jsme nechali vyrobit i šátky (tunely) s logem EC a taky voděodolné bločky. Proč? Protože jsme hrdí na značku Expedition club a chceme, aby nás a naše členy bylo vidět. Pokud se ti líbí naše filozofie a chceš nás hrdě reprezentovat na výpravách i mimo ně, mrkni se na nabídku Vychytávek a zarezervuj si některou přes rezervační formulář.
Všechny věci prodáváme za náklady, takže se nemusíš bát, že by ti to udělalo vítr v peněžence.

Expediční bavlněné tričko

Kvalitní bavlněné tričko pro tebe máme v dámské a pánské verzi, v několika barvách. Jsme tým a chceme tak i vypadat! 

 

Dámské

Vyber si barvu a velikost ZDE

 

 

 

Pánské

Vyber si barvu a velikost ZDE

 

Expediční šátky

Šátky (tunely) jsou nedílnou součástí výbavy každého horala. Tato drobná vychytávka ti pomůže před nepřízní počasí, lezavou zimou i ostrým horským sluncem. 

Objednat si je můžeš ZDE

Expediční bločky

Představujeme ti novou generaci Expedičních bločků. Konec je dnům, kdy ti papír na treku navlhnul a mohl jsi ho rovnou vyhodit. Nad našimi novými bločky si můžeš klidně i pobrečet, nebo si dělat poznámky v přívalovém dešti. A jak to? Jsou vyrobeny z papíru který je potažený tenkou nesmáčivou vrstvou, díky níž papír lépe odolává vodě. Prostě parádní vychytávka pro každého horala nebo zálesáka.

Rozměry: 7,5 x 12 cm

Objednávej ZDE

 

Expediční nášivka

Vyfešákuj si batoh nebo bundu naší nášivkou 

Objednávej ZDE