Termín dle domluvy
více
Termín dle domluvy

Jízdenka a Výprava na míru

S Jízdenkou a Výpravou na míru jsi to ty, kdo určuje pravidla. Daruj to nejcennější - zážitky na celý život.

Expedice #997
Česko, Evropa, Asie, Afrika, Severní Amerika, Jižní Amerika, Polární oblasti, Balkán, Austrálie a OceánieCelý svět
5Účastníků
Náročnost
1 z 5

Snažíme se vymýšlet zajímavé výpravy a netradiční destinace a dát dohromady kvalitní cestovatelskou partu. Jsou však věci, které sami nevymyslíme. Spousta skvělých a neotřelých nápadů totiž přichází zvenčí a my jim chceme dát prostor. Zároveň rádi plníme sny a děláme druhým radost, a proto je tu Jízdenka a Výprava na míru

Daruj Jízdenku

Přemýšlíš, jak nejlépe obdarovat své blízké něčím, co nezapadá na poličce prachem a jen tak na to nezapomenou? V dnešní době obrovských možností je problém udělat pomyslnou „rýhu“ na duši a darovat něco, co přinese radost a silné vzpomínky. Tady je pár tipů, které zaručeně fungují:


Prožít něco neobvyklého a vybočit ze stereotypu 

- Zaručeně nejlepší věc, která přinese do života nadhled.


Získat nové zkušenosti a silné vzpomínky

- Všichni se rádi vracíme zpět k silným chvilkám a prožitkům, které se nedějí každý den.


Poznat nové lidi s podobnými zájmy

- Recept na barvitý a spokojený život je obklopit se fajn lidmi. Nová přátelství = nový vítr do plachet.


Poznat sám sebe v náročných situacích

- Abys to v životě někam dotáhl, musíš především dobře znát sám sebe a vědět, kde máš limity.


Jak na to? Daruj Jízdenku s Expedition Clubem! 

Výprava na míru

Jsme otevřeni novým věcem a rádi se necháme inspirovat. Stereotyp a opakování nás ubíjí, a proto hledáme stále nové výzvy. Dali jsme si závazek zrealizovat minimálně 20 nových výprav ročně. Byť se nám to úspěšně daří, jsme si vědomi toho, že i kdybychom na tom makali dnem i nocí, nedokážeme splnit všechny tvé cestovatelské přání a sny. A jelikož spousta čerstvých nápadů přichází zvenčí,

nechali jsme poslední dílek mozaiky na tobě! 

1
5
Požitkář
Náročnost
Tohle bude pohodička
Pro zvládnutí této výpravy nemusíš být žádný sportovec. Je určena všem, kteří si chtějí odpočinout a nemají chuť se nějak fyzicky trápit.
zobrazit více
Přehled náročností

Jak funguje Jízdenka?

Tvá drahá polovička by tak ráda někam vyrazila, ale pořád se nějak nemůže rozhoupat? Dej mu/jí Jízdenku s kreditem na výpravu dle výběru.

Má tvůj syn nebo dcera horkou hlavu a potřebovali by se trochu vyřádit a dát si do těla? Dej jim Jízdenku na polární výpravu.

Chcete s přítelkyní projít zkouškou vztahu? Darujte si Výsadek. 


Je jen na tobě, jestli zvolíš Jízdenku na konkrétní akci nebo necháš volbu výpravy na obdarovaném a zvolíš jen výši kreditu. V našich rukou pak bude splnit odpovědný úkol: přivézt ho/ji ve zdraví a s hlavou plnou zážitků domů.

Ručíme ti, že díky tvému dárku pozná neobyčejné destinace, nasbírá cestovatelské zkušenosti, zažije nezapomenutelné, pozná nepoznané, spoustu super lidí a v neposlední řadě se stane členem Expedition Clubu! No a kdo ví, třeba ho to chytne a časem spolu pojedete na svoji první expedici :-)


Jak funguje Výprava na míru?

Máš-li partu lidí, ale nehodí se vám termín již vypsané akce, zkusíme vypsat nový termín přímo pro vás.


Máš-li tip na zajímavou destinaci, kam udělat výpravu a nemáš . . . . . (chuť / čas / odvahu / partu / skills) to zrealizovat sám, rádi ti pomůžeme.

Co pro to musím udělat?

Stačí jen podat přihlášku a do poznámek napsat tvé přání a představy. Bude-li to v našich silách, zkusíme je splnit. Takhle jednoduché to je :-) 

Co cestou uvidíš?

Plán akce závisí na tobě, dobrodruhu. 

1. den

Daruj Jízdenku a vychutnej si ten krásný pocit! 

ukázat další dny

Tvůj průvodceExpe Tým

Skvělá parta
Odpovědnost
Profesionalita
Komunita

Zatím není jasné, kdo z našich průvodců tuhle akci pojede. Jedno však jisté je - budeš v dobrých rukou! Ať už to bude Martin, Tom, Ondra, Víťa nebo kdokoliv jiný, jsme zkušení průvodci, kteří mají za sebou celou řadu kurzů. Za každého z nás dáme ruku do ohně!

Detail průvodce
Vít Dubec

Garant výpravy

Vít Dubec

Co je v ceně

 

Co není v ceně

 

Nejčastější otázky / FAQ

Legislativa

Jedná se o společný zájezd členů spolku Expedition Club International z.s., která je zajištěna podle platné legislativy cestovní kanceláří Expediční klub s.r.o , jež má platnou koncesi i pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA ZDE. Jedná se o zájezd dle zákona č. 89/2012 Sb., část 4., HLAVA II., Díl 6. Na tuto výpravu je aplikován zvláštní režim DPH.

Přihláška

Po podání přihlášky Ti přijde obratem email "potvrzení o přijetí přihlášky".  Následně Tě osobně kontaktuje průvodce, který s tebou probere detaily výpravy, až poté Ti finálně schválí přihlášku.

Platba

Po schválení přihlášky průvodcem Ti přijde email o schválení přihlášky a budeme po Tobě požadovat zálohu, která činí 50% ceny výpravy. Doplatek po Tobě budeme chtít 47 či 37 dní před začátkem výpravy, dle typu výpravy. K oběma platbám Tě vyzveme emailem. Více v Části 4. smluvních podmínek.


Určitě není problém vystavit fakturu na zájezd dříve, přímo na tvého zaměstnavatele (např. proplacení z FKSP či jiné zaměstnanecké benefity).

Jak je to s řízením?

Řidičem bude po většinu času průvodce, ale kvůli bezpečnosti se po předchozí dohodě na dálnici vystřídá se zkušeným řidičem z Vašich řad. Ti kdo sedí na předních sedadlech nikdy nespí a mají za úkol konverzovat s řidičem a udržovat jej bdělého.