15. 9. - 17. 9. 2023
1
více
15. 9. - 17. 9. 2023
Již proběhlo

Festival Nadivoko

Jsou věci, které zkrátka patří k sobě. Jing a Jang, Lauer a Hardy, prdel a hrnec, nebo taky Expedition Club a festival Nadivoko

Expedice #995
3 dny15. 9. - 17. 9. 2023
Česko
100Účastníků
Náročnost
1 z 5

Komunita lidí z Nadivoko a komunita Expe jsou tak provázané, že jsme se rozhodli to už dál netajit a tento svazek posvětit. Expedition Club je od letošního roku oficiálně partnerem festivalu NaDivoko!


Tato akce je totiž doopravdy naše srdcovka. Každoročně se tu potkáváme s našimi kamarády z výprav, sdílíme zážitky a plánujeme budoucí výzvy. Dokonce i organizační tým festivalu je s námi natolik provázaný, že od sebe Expe a Nadivoko opravdu neoddělíš. Navíc se můžeš těšit na přednášky minimálně pěti našich průvodců! Tímto tě tedy srdečně zveme na letošní ročník.


Veškeré informace k festivalu, program, místo a nákup lístků a najdeš ZDE.

1
5
Požitkář
Náročnost


zobrazit více
Přehled náročností

Brigáda pro festival

Zorganizovat celou akci je nesmírně náročný oříšek. A nejcennější jsou vždy lidské ruce. V rámci podpory od Expe bychom rádi organizátorům pomohli s chystáním festivalu a následným úklidem. Pokud tedy můžeš den předem a den po přiložit ruku k dílu, budeme ti moc vděční. Na programu bude stavba stanů, pódií, příprava zázemí a veškerá drobná práce. Za odměnu se o tebe během brigády organizátoři postarají dostatkem pití a skvělého jídla.


Pokud jsi ochotný se zapojit, zapiš se prosím do tabulky. Brigádu organizuje Tom, klidně se mu ozvi s případnými dotazy (tom@expeditionclub.cz).

Informace o festivalu

ukázat další dny

Tvůj průvodceExpe Tým

Skvělá parta
Odpovědnost
Profesionalita
Komunita

Zatím není jasné, kdo z našich průvodců tuhle akci pojede. Jedno však jisté je - budeš v dobrých rukou! Ať už to bude Martin, Tom, Ondra, Víťa nebo kdokoliv jiný, jsme zkušení průvodci, kteří mají za sebou celou řadu kurzů. Za každého z nás dáme ruku do ohně!

Detail průvodce
Tom Cimr

Garant výpravy

Tom Cimr
  • Nákup lístků na festival probíhá na jejich webu.
  • Aktivní členové to mají maličko jednodušší, info najdeš v emailu :)

Co je v ceně

.

Co není v ceně

.

Nejčastější otázky / FAQ

Legislativa

Jedná se o společnou výpravu členů spolku Expedition Club International z.s., která je plně zajištěna spolkem Expedition Club International z.s. IČ: 05709741. Výprava je nezisková. Mimořádný členský příspěvek slouží pouze na pokrytí nákladů spojených s organizací výpravy. Nejedná se o kombinaci služeb cestovního ruchu = zájezd.

Přihláška

Po podání přihlášky Ti přijde obratem email "potvrzení o přijetí přihlášky".  Následně Tě osobně kontaktuje průvodce, který s tebou probere detaily výpravy, až poté Ti finálně schválí přihlášku.

Platba

Po schválení přihlášky průvodcem Ti přijde email o schválení přihlášky a budeme po Tobě požadovat zálohu, která činí 50% ceny výpravy. Doplatek po Tobě budeme chtít 47 či 37 dní před začátkem výpravy, dle typu výpravy. K oběma platbám Tě vyzveme emailem. Více v Části 3. Pravidel Spolku

Jak je to s řízením?

Řidičem bude po většinu času průvodce, ale kvůli bezpečnosti se po předchozí dohodě na dálnici vystřídá se zkušeným řidičem z Vašich řad. Ti kdo sedí na předních sedadlech nikdy nespí a mají za úkol konverzovat s řidičem a udržovat jej bdělého.

Účastníci kurzu horského průvodce

Některé víkendovky nevedou naši průvodci, ale účastníci kurzu horského průvodce v rámci průvodcovské praxe ke kurzu. Nemusíš se bát, za všechny naše účastníky dáme ruku do ohně a přípravu s nimi konzultujeme. Naopak budeme rádi, pokud od tebe průvdoce dostane zpětnou vazbu ke svému výkonu.

Víkendovky, stejně jako další členské akce organizujeme nekomerčně. Chceme vytvořit prostor pro potkávání lidí z naší komunity. Na akci fungujeme jako parta kamarádů, kteří jsou si rovni.

Ještě váháš?