Jízdenka

Termín 24 - 31. 12. 2021
OdjezdBrno
DestinaceCelý svět
Číslo akce194
Účastníků1
Cena0,- Kč

(ne)závazná přihláška Zjistit bližší informace

Zobrazit reference na podobnou akci

Sdílet Tweet Share Mailem

Jízdenka Expedition Clubu

Chceš obdarovat své blízké něčím speciálním? Něčím, co nezapadne na poličce prachem a na co jen tak nezapomenou?

V dnešní době obrovských možností je problém udělat někomu pomyslnou „rýhu“ na duši – dát mu dárek, ze kterého bude mít radost, bude na něj ještě dlouho vzpomínat, možná z toho bude i trochu nervózní a po dlouhé době zažije brnění v konečcích prstů. Prožít něco neobvyklého, získat zkušenosti, vzpomínky a poznat fajn bandu lidí, to jsou jedny z věcí, které si člověk ponese celý život a ve stáří na ně může vzpomínat v houpacím křesle…

A přesně tohle v sobě skrývá Jízdenka Expedition Clubu!

Jak taková jízdenka funguje?

  • Tvá drahá polovička by tak ráda někam vyrazila, ale pořád se nějak nemůže rozhoupat? Dej mu/jí jízdenku s přednabitým kreditem na jakoukoliv akci dle jeho/jejího výběru.
  • Má tvé dítko trochu horkou hlavu a potřebovalo by se vyřádit a dát si trochu do těla? Dej mu jízdenku na expedici na Špicberky nebo do Grónska.
  • Chcete s přítelkyní projít zkouškou vztahu? Darujte si Výsadek ;-)
  • Má tvůj nejlepší kamarád rozlučku se svobodou? Daruj mu Survival!

Je jen na tobě, jestli zvolíš jízdenku na konkrétní akci nebo necháš volbu výpravy na obdarovaném a zvolíš jen výši kreditu. A naopak v našich rukou bude splnit odpovědný úkol: přivézt ho/ji ve zdraví a s hlavou plnou zážitků domů :-)

Ručíme ti, že díky tvému dárku pozná neobyčejné destinace, nasbírá cestovatelské zkušenosti, zažije nezapomenutelné zážitky, pozná spoustu super lidí a v neposlední řadě se stane členem Expedition Clubu! No a kdo ví, třeba ho to chytne a časem spolu pojedete na svoji první expedici :-)

Jak tu skvělou jízdenku pořídíš?

  • Napiš na email: info@expeditionclub.cz,
  • zavolej na číslo: +420 603 766 255,
  • nebo napiš na náš Facebook.

Na všem se pak domluvíš s Kikou, Leňou nebo Martinem. A pokud nevíš kam a proč, nestyď se zeptat. Kluci od nás ti poradí, co je dle jejich názoru nejvhodnější. 

Teď už to je jenom na tobě :-)

A tady je jízdenka v celé své kráse!