Termín dle domluvy
3 890
více
Termín dle domluvy

Chci si zalézt!

Lákají tě skály, nebo chceš začít s lezením na umělé stěně? Skvělé! Nám se tento sport stal životním stylem a rádi tě do jeho tajů zasvětíme.

Expedice #1004
ČeskoČeská republika
2Účastníků
Náročnost
3 z 5

Víme, jaké to je radovat se na vrcholu skalní věže, nebo u kříže na vrcholu hory. Věříme, že tebe to nadchne stejně. Je to nejenom zábava ale i super trénink těla i hlavy. Lezení vyžaduje kus sebepřekonání a posunutí vlastních fyzických i mentálních hranic. Během tohoto kurzu si užiješ hlavně pohyb po skále. Nebudeme to přehánět s teorií a dáme maximální prostor pro lezení a užitečné lezecké rady a tipy jak se zlepšit. 

Co zažiješ

- Jeden den plný lezeckého pobytu ve výškách. 

- Vybereme správné cesty a zajistíme tě na nich.

- Chceš si hlavně zalézt - nepotřebuješ se teď učit horolezecké techniky. I tak ti poskytneme několik cenných rad k tomu, jak lézt lépe.

3
5
Průzkumník
Náročnost
Lezení je takové jaké si ho uděláš.
Sportovní lezení se těžko hodnotí podle naší běžné škály, je to samozřejmě velmi specifická činnost, která vyžaduje dobrou fyzickou i psychickou kondici. Musíš být průměrně fit a udržet se na rukou ve visu, na zbytku se dá pracovat. Při lezení si můžeš dát opravdu do těla, nebo si udělat pohodu a zbytečně to nehrotit. Záleží na tobě. 
zobrazit více
Přehled náročností

Místo

- Moravský kras

- Pernštejn

- Vysočina

Po domluvě i jiné úchvatné skály: např. Labské pískovce nebo Český Ráj

Vybavení a co s sebou

Potřebuješ jenom vlastní lezečky. Všechno ostatní vybavení ti můžeme zdarma půjčit – sedák, helmu, jistítko, popř. odsedku.


My zajistíme lano, expresky, smyčky, průvodce a lékárničku.

Termín

Odešli přihlášku a napiš do ní svá přání a možnosti. Do pár dní ti zavoláme s možnostmi termínů. Preferujeme víkendy nebo pátky.

Doba trvání kurzu je cca 6 hodin, záleží na domluvě a lokalitě.

Co cestou uvidíš?

1. den

Strávíme spolu 1 den na skalách, vše závisí na domluvě a lokalitě. Důležité pro nás je, ať si odneseš pozitivní zážitek z kurzu, nové znalosti a motivaci k dalšímu lezeckému rozvoji. 

ukázat další dny

Tvůj průvodceJan Polášek

Hledač smyslu
potírač lhostejnosti
environmentalista
lezec

Nikdo z nás mu neřekne jinak než Polďas nebo Poldík. V jiných kruzích je zase znám jako Pozdrav. Jeho pravé jméno Honza totiž působí svou všedností trochu nepatřičně k někomu tak osobitému. Polďas je neskutečný srdcař, precizní, odpovědný, pokorný a hloubavý, přitom i dostatečně praštěný a tak trochu pankáč. Má procestováno od Yosemit, Nepálu, Íránu, přes Rusko, Jordánsko, Gruzii, až po všechny kouty Evropy. 

Detail průvodce
Vít Dubec

Garant výpravy

Vít Dubec

Uvedená cena je za jednu osobu na kurzu.
Pro dvě osoby je celková cena 4.990,- Kč

Co je v ceně

  • Zkušený instruktor s více než deseti lety zkušeností
  • Instruktorská licence, průběžné vzdělávání a sledování trendů
  • Půjčení certifikovaného lezeckého vybavení, lékárnička a knižní lezecký průvodce
  • Příjemný, povzbuzující a motivující přístup
  • Rozumný poměr instruktora na klienty 1:1 až 1:2

Co není v ceně

  • Cena nezahrnuje dopravu na místo kurzu. Snažíme se domluvit na společnou dopravu a můžeme nabídnout spolujízdu z Brna.

Nejčastější otázky / FAQ

Legislativa

Tuto výpravu/kurz/školení, organizuje firma Expedition Club community s.r.o. IČ: 19238355. Nejedná se o kombinaci služeb cestovního ruchu = zájezd.

Přihláška

Po podání přihlášky Ti přijde obratem email "potvrzení o přijetí přihlášky".  Následně Tě osobně kontaktuje průvodce, který s tebou probere detaily výpravy, až poté Ti finálně schválí přihlášku.

Platba

Po schválení přihlášky průvodcem Ti přijde email o schválení přihlášky a budeme po Tobě požadovat zálohu, která činí 50% ceny výpravy. Doplatek po Tobě budeme chtít 47 či 37 dní před začátkem výpravy, dle typu výpravy. K oběma platbám Tě vyzveme emailem. Více ve smluvních podmínkách.