Oficiality

CK Expediční klub s.r.o. a Spolek Expedition Club International z.s.

CK Expediční Klub je naše cestovní kancelář, pod kterou realizujeme naše Výpravy (Zájezd dle zákona č. 89/2012 Sb., Díl 6., viz smluvní podmínky CK). Pod její hlavičkou se realizuje převážná většina naší cestovatelské činnosti. Naopak Spolek, sdružuje  naše členy. Pod jeho hlavičkou se realizuje veškerá naše členská činnost, mezi kterou patří vzdělávací kurzy, expedice, víkendovky a jiné neziskové akce, které děláme pro naše členy zdarma. Dále viz Členství. Bez toho, aniž by ses stal členem Spolku, nemůžeš jet s námi na Výpravu.

Smluvní podmínky

  • CK Expediční klub s.r.o. je firma zapsaná u Krajského soudu v Ostravě ZDE.
  • Pro seznámení se smluvními podmínkami CK klikni ZDE.

Pojištění proti úpadku

Potvrzení o pojištění proti úpadku můžeš naleznout ZDE.

Pojištění proti stornu zájezdu

Na každou z našich akcí se můžeš pojistit proti stornu zájezdu. Musíš tak ale učinit samostatně, z vlastní iniciativy. Připojistit se proti stornu je možné u jakékoliv pojišťovny, která tuto službu nabízí, a to na jakoukoliv naši akci. Takto se můžeš pojistit proti nepředvídatelným situacím, např. zdravotní indispozici, které Ti neumožní účastnit se akce. Pokud se nepojistíš proti stornu a poté nebudeš moci odcestovat, tak věz, že na Tebe budou aplikovány STORNO podmínky dle Části 6. a 7. našich smluvních podmínek. POZOR: Mnohé pojišťovny umožňují se pojistit proti stornu zájezdu pouze do tří dnů, výjimečně pouze ten den, kdy jste za zájezd zaplatili.

Zpracování osobních údajů - GDPR

Řídíme se pravidly oficiálního nařízení na ochranu osobních údajů. Chceš-li vědět k čemu a jak využíváme tvé osobní data nakoukni ZDE

Stanovy Spolku

  • Expedition Club International, z.s. je Spolek zapsaný u Krajského soudu v Ostravě ZDE.
  • Zakládajícím dokumentem jsou Stanovy Spolku. Pro seznámení se Stanovami Spolku klikněte ZDE.

Pravidla Spolku

Pravidla Spolku jsou interním dokumentem, dle kterého se řídí vztahy uvnitř Spolku. Pro seznámení s Pravidly Spolku klikněte ZDE.