Reference

Jan Feller

Lavinový kurz Jeseníky, průvodce: Tomáš Kadlec

Místo konání bylo moc fajn, útulná chata na prima místě, prostředí krásných Jeseníků, zajímavá náplň kurzu podaná snadno pochopitelným a zapamatovatelným způsobem, zábavná praktická část a super průvodce.

Tomáš je parťák se svérázným smyslem pro humor, který nenechá nikoho se mračit. I přes nepřízeň počasí (minimum sněhu) nám dokázal vytvořit lavinový kurz jak se patří a jeho večerní přednášky měly prostě šťávu.

Filip Fedor

Kurz horského průvodce - zimní část, průvodce: Vít Dubec, Tom Cimr

Krásná chata, výborná parta lidí, co si nádherně sedla. Možnost vyzkoušet si různé značky lavinového vybavení. Vím že tohle průvodci neovlivní, ale byl jsem i rád za to, že jsme zažili velmi rozmanité počasí, alespoň se dalo všechno názorně pozorovat.

Oba jsou mega hustí borci. Během simulací a tréninků lavinovky dávali hezky zpětnou vazbu, tak že jsem si některé věci fakt dobře zapamatoval.

Koukám, že moje recenze je psaná v samých superlativech. Ale ono to ani nejde jinak. Ani během kurzu ani po mě nenapadá něco, co by bych mu vytkl. Moc rád bych si za rok zopakoval, třeba jenom na prodloužený víkend.

Ondřej Fujtík

Běžecká víkendovka Křivoklátsko, průvodce: Tomáš Maceček

Průvodce hodnotím velmi pozitivně. Tomáš se o nás skvěle postaral a provedl nás krásnými místy Křivoklátska.

Nebyl jsem spokojen akorát s počasím. :D Dvakrát jsme pořádně zmokli. To bych si příště klidně odpustil. :)

Jaromír Vrobel

Outdoorový kurz první pomoci, průvodce: Ondřej Kovářík, Lektorský tým zdravokurzu

Profesionálové – zkušení jak ve vedení týmu, tak v oblasti první pomoci. Obrovské nasazení průvodců při snaze, aby situace působily co nejvěrohodněji, skvělá schopnost improvizace s ohledem na počasí a podmínky. Zatím nejlepší ubytování, úžasné kuchařské umění holek v kuchyni a celkově vytvořená domácí pohoda.

Markéta

Víkendovka - Horem Dolem Krušnými horami, průvodce: Bára Chaloupská

Barča měla výlet pěkně připravený včetně netradičních úseků jako průchod štolou nebo bažinou :D celá akce se nesla v příjemné atmosféře.

Díky za super víkend!

Jan Pazourek

Běžecká víkendovka Křivoklátsko, průvodce: Tomáš Maceček

Průvodce byl perfektní, skvělé předávání zkušeností, rady ohledně tréninku, stravování, závodů, techniky běhu, regenerace atd prostě skromný borec  Tomáš 👍👏

Kromě průvodce, chválím především výběr krásné trasy podél Berounky, opravdu skvělý trailovy terén, ubytování s možností sprchy. 👍

Skvělý víkend s fajn partou lidí, takže duševní Relax 💯%❤️👍

Jan Feller

Dvoudenní kurz na skalách K2-03, průvodce: Filip Čapek

Filip byl naprosto excelentní průvodce (tady spíše instruktor). Naučil nás všechno, co si člověk představí pod základy a začátky lezení. Vše vysvětlil fantastickým způsobem - jasně, přehledně, zapamatovatelně, a po několika opakováních bezpečně na zemi nás vzal vyzkoušet si nabyté dovednosti na skalách. Po večerech byl skvělým parťákem na kus řeči se spoustou super příběhů a historek.

Moc díky za tuto příležitost.

Lenka Janováčová

Hřebenovka Lužických a Jizerských hor, průvodce: Jakub Frank

Precizní organizace, průvodce o nás pečoval jako o vlastní děti, rozdělal pro nás za deště oheň a kdyby mohl, snese nám modré z nebe -) Moc jsem ocenila, že trasu přizpůsoboval našim silám (rozuměj prodloužil -) a počasí (v jedné restauraci jsme byli 3 hodiny -) A skvělá parta lidí!

Kubík byl neskutečný! Tak precizního a starostlivého kluka bych chtěla mít doma! Měl všechno pečlivě naplánované, starostlivě o nás pečoval a dbal na to, aby si s každým popovídal a dozvěděl se něco o něm. A když se mu u piva trochu rozvázal jazyk, žasla jsem, jak to má ve svých tuším 28 letech pěkně všechno srovnané! Thumbs up!

Bylo to moc prima a ráda pojedu s Kubíkem na Srí Lanku či do Nepálu!

Lukáš Ferko

Víkendovka - Horem Dolem Krušnými horami, průvodce: Bára Chaloupská

Barča je sympatická, mladá a krásná, takže si myslím, že bude mít i nadále úspěch. Organizace a vedení akce bylo super a naprosto bez jakékoliv námitky. Bez váhání bych s ní vyrazil znovu.

Ania Rojko

Běžecký kemp Beskydy, průvodce: Tomáš Maceček

Tomáš je velká inspirace. Nejen tím, co má za sebou, ale hlavně svým lidským přístupem a lásce ke sportu. Na kempu byl skvělý vedoucí, ochotně vysvětloval, co, jak a proč v tréninku děláme a k čemu to ve výsledku bude, což je pro mě strašně důležité. No a samozřejmě byla spousta legrace, což je Toma i všech zúčastněných:)

Tereza Houšťová

Kurz lezení 16. dubna 2023, průvodce: Jan Polášek

Honza byl naprosto perfektní, hlavně se mi líbilo, že to byl profík, hodně dbal na zásady bezpečnosti, navíc vždy to, co vykládal, propojil s praktickou ukázkou a ,,nutil" si nás to hned vyzkoušet, zároveň byl trpělivý, nebyl nepříjemný, když nám něco nešlo, motivoval, podporoval, prostě super, šla bych klidně na další, pokračovací kurz! :)

Jakub Janík

Babí léto na jižní Moravě, průvodce: Tomáš Brablc

Příjemná víkendovka na krásné jižní Moravě. Sešli jsme se perfekrní parta lidí. I přes špatné počasí jsme si dokázali užít příjemné jednodenní výšlapy zakončené skvělým jídlem a večerní posezení u pivka a výborného vína.

S Tomem se znám od střední školy, takže výprava s ním pro mě byla jistota kvalitní zábavy. Musím ho pochválit jak za super program, tak za perfektní organizaci všeho ostatního. (A za suprovej kotlíkovej guláš) :-)

Martina

Bushcraftový víkend s Adventure menu, průvodce: Zbyněk Král

Víkend jsem si skvěle užila. Setkala jsem se s příjemnými lidmi a dozvěděla se spoustu užitečných vychytávek. Náš průvodce byl skvělý – na vše, co nás zajímalo, dokázal odpovědět. Děkuji také za ochutnávku jídel, předtím jsem s nimi neměla zkušenosti a opravdu mi chutnala. Celkově šlo o vydařený a příjemně prožitý volný čas. Doufám, že si to brzy zopakuji!

Klára Dohnalová

Jak na dlouhé treky?, průvodce: Standa Dadák

Standa je skvělý průvodce, který kromě bohatých zkušeností má i srdce na správném místě a zdravý zápal pro věc. Dokáže všechny informace podat naprosto srozumitelně, lidsky a zároveň profesionálně. Hned bych s ním jela na další výpravu – asi začnu víc trénovat!

Daniel Melichar

Běžecká víkendovka Křivoklátsko, průvodce: Tomáš Maceček

 Na expedici bych pochválil dobře vymyšlenou trasu, super vybrané ubytko, skvělý support od manželky, dávku kilometrů tak akorát..

Tomáš je výborný, profík a příjemný chlapík.