Bára Zýková
Průvodce byl vynikající! Profík a srdcař -) Akorát jsme ho asi občas zklamali, když jsme nevyrazili na úplně všechny naplánované tisícovky -)
Moc děkuji za dalši skvělou akci! Bylo to jako vždy skvělé (ač tentokrát o něco pohodovější než ostatní výpravy na kterých jsem byla - ale to taky není k zahození -)). Už začínám číhat, kam s Expe vyrazím na Silvestra.
Michal Š.
Bylo super, že byl vždy efektivně využitý celý den. Také je skvělé, že jsme měli možnost si teorii mnohokrát vyzkoušet a to velmi zábavnou formou. Děláte to moc dobře. Všichni jsme se bavili a zároveň se naučili spoustu věcí.
Všichni průvodci byli velmi zkušení a plní energie. Dokázali jste zaujmout a výklad byl poutavý. Chtěl bych to někdy umět, tak jako vy 😁.
Michaela Kováčiková
Honza byl super, milý a sympatický. Jsem moc ráda, že jsem poprvé zkusila lezení právě s někým, kdo měl pohodový přístup a motivoval nás a byl trpělivý, i když jsme lezly docela pomalu. :D
Určitě v lezení budu pokračovat, díky moc za super zážitek!
Martina
Víkend jsem si skvěle užila. Setkala jsem se s příjemnými lidmi a dozvěděla se spoustu užitečných vychytávek. Náš průvodce byl skvělý – na vše, co nás zajímalo, dokázal odpovědět. Děkuji také za ochutnávku jídel, předtím jsem s nimi neměla zkušenosti a opravdu mi chutnala. Celkově šlo o vydařený a příjemně prožitý volný čas. Doufám, že si to brzy zopakuji!
Ondra Buba
Chválím připravenost průvodce, super ubytování i jídlo, skvělou trasu. Pro mě hlavně super příležitost socializace v kolektivu se stejnými zájmy. Tomáš byl jedním slovem skvělý. Vybral super trasu, součástí které byly super výhledy na Berounku a luxusní trailíky všude kolem :). Super bylo i doprovodné cvičení, které si Tom pro nás připravil.
Tyhle víkendovky jsou super. Měl jsem docela obavu odjet hned na týdenní přeběh, ale po téhle zkušenosti se nemůžu dočkat na další dobrodružství s Trail Adventures. :)
Eliška Pluskalová
Chci poděkovat průvodcům kurzu za profesionální a citlivý přístup. Každý z našich průvodců má svůj styl a nebojí se ho použít v tom nejlepším slova smyslu. Ne nadarmo se říká, že nejlepším způsobem, jak vést, je jít příkladem. Na kurzu jsem mohla načerpat cenné zkušenosti z výprav a zároveň z psychologie. Kurz považuji za přínosný nejen pro profesi průvodce, ale vnímám, že jeho přínos mohu využít i v každodenním životě. Děkuji.
Terka Šimková
Celý tým odvedl opravdu skvělou práci. Moc si cením vaší přípravy i nadšení při realizaci celého kurzu! Skvěle vyvážená teorie a simulace – spousta různých scénářů v různém složení lidí. Nádherné místo.
Holky v kuchyni byly naprosto neuvěřitelné! :)
Opravdu moc děkuju – kurz předčil moje očekávání a cítím se mnohem víc připravená na situace, které (doufám) nikdy nezažiju. ❤️
Lenka Brlicová
Akce splnila má očekávání, v některých ohledech je dokonce i předčila. Vojta nám trpělivě vysvětloval všechny postupy, kurz postavil přímo na míru našim přáním a vždy poradil s čímkoli, s čím jsme potřebovaly pomoci. Jsem ráda, že kladl velký důraz na bezpečnost – vymýšlel různé varianty, abychom si vše mohly samy vyzkoušet, a zároveň nás měl celou dobu jištěné. Velmi mile mě překvapilo, kolik času jsme oba dva dny strávily na skalách – věnoval se nám opravdu od rána do večera.
Verča Bílková
Jako absolutně všechny akce, které jsem doposud s EC absolvovala byla i tahle úplně boží - skvěle vybalancovaná teorie vs lezení. Dochází mi slovní zásoba a už moc nevím jak vás originálně pochválit. :) Takže díky moc za skvělou akci a super den!
Klára Dohnalová
Standa je skvělý průvodce, který kromě bohatých zkušeností má i srdce na správném místě a zdravý zápal pro věc. Dokáže všechny informace podat naprosto srozumitelně, lidsky a zároveň profesionálně. Hned bych s ním jela na další výpravu – asi začnu víc trénovat!
Adel
Pochválila bych trasy, rady, tipy na zlepšení běžeckého stylu/techniky, ale zároveň pohodový přístup. Tom byl ochotný, nápomocný a pohodový průvodce.
Tohle byla má třetí běžecká expedice s vámi a doufám že rozhodně ne poslední!
Jan Pavlů
Michal byl super. Komunikace s ním byla fajn jak na profesní, tak na osobní úrovni.
Věci uměl vysvětlit srozumitelně a za ty dva dny nám předal spoustu informací.
Celou dobu jsem se cítil pod jeho dohledem bezpečně a nebýt mokré skály tak i komfortně :).
Přestože počasí nebylo úplně ideální, tak Michal vybral lezitelné cesty.
Byl ochotný a dokonce mi půjčil i kalhoty po tom, co mi moje promokly první večer. :)
Jan Feller
Místo konání bylo moc fajn, útulná chata na prima místě, prostředí krásných Jeseníků, zajímavá náplň kurzu podaná snadno pochopitelným a zapamatovatelným způsobem, zábavná praktická část a super průvodce.
Tomáš je parťák se svérázným smyslem pro humor, který nenechá nikoho se mračit. I přes nepřízeň počasí (minimum sněhu) nám dokázal vytvořit lavinový kurz jak se patří a jeho večerní přednášky měly prostě šťávu.
Ondřej Fujtík
Průvodce hodnotím velmi pozitivně. Tomáš se o nás skvěle postaral a provedl nás krásnými místy Křivoklátska.
Nebyl jsem spokojen akorát s počasím. :D Dvakrát jsme pořádně zmokli. To bych si příště klidně odpustil. :)
Tereza Houšťová
Honza byl naprosto perfektní, hlavně se mi líbilo, že to byl profík, hodně dbal na zásady bezpečnosti, navíc vždy to, co vykládal, propojil s praktickou ukázkou a ,,nutil" si nás to hned vyzkoušet, zároveň byl trpělivý, nebyl nepříjemný, když nám něco nešlo, motivoval, podporoval, prostě super, šla bych klidně na další, pokračovací kurz! :)