Reference

Kristián Slota

Rumunsko - Maramureš pod 24 let, průvodce: Lukáš Mádr

Celkovo dobre zorganizované. Páčila sa mi flexibilita čo sa týkalo trasy a plánu, prejdenej dĺžky každý deň, prispôsobenie sa skupine a podobne. Trekovanie veľmi pohodové, oddychové, veľmi fajn.

Lukáš bol veľmi príjemný, pohodový, nápomocný, veľmi super :).

Roman Vaněk

Poloniny a Vihorlat pod 24 let, průvodce: Lukáš Mádr

Lukáš byl super průvodce. Přestože na Poloninách nikdy nebyl, měl cestu nastudovanou, věděl kde nás čeká zdroj vody a kde to naopak bude suší. Když jsme na večer došli do tábořiště, zaběhl nám vždycky pro vodu a to se cení :)

Spojení expedice pod 24 let a cenové dostupnosti se mi velmi líbí a na podobnou výpravu pojedu rád znova.
Hlavní cestu jsme stihli o den dříve, takže poslední dny byli o to klidnější a zažili jsme toho více :)

 

Silva Slavíková

Rumunsko - Godeanu na sněžnicích, průvodce: Lukáš Mádr

No hrůza, Lukáš absolutně nezkušený a nevhodný pro roli průvodce, hlavně s ním nikam už nikoho nepouštějte! Haha, to je samozřejmě vtip. Lukáš byl nejlepší, pořád se ujišťoval, zda jsme ok a nepotřebujeme s čímkoli pomoct. Pomáhal nejslabším členům týmu. K průvodcovství fakt nemám co vytknout! Trasa se sice trošku zvrtla ale měl vymyšlenou trasu A, i únikovou variantu B. Ta se sice ukázala jako nereálná, za to ale dle mého názoru nemoh, z mapy logická úvaha.

Martin Šafránek

Rumunsko - Godeanu na sněžnicích, průvodce: Lukáš Mádr

Tato expedice byla výjimečná tím, že se uskutečnila daleko od civilizace bez jakéhokoli záchraného bodu, cesty, jen v nedotčené divočině. Proto jsem rád, že jsem tuto akci mohl jet se silnou a moc fajn partou, na kterou se zkrátka musíte spolehnout - ve sněhové bouři i v zasypaném stanu. Lukáš je mladý a velmi schopný průvodce. Nejvíc na mě udělalo dojem, jak si dokáže zachovat chladnou hlavu i v těch nejtěžších situacích a nezmatkovat. Cestovat s ním byla radost a intenzivní zážitek.

Martin Kissler

Víkendovka: Beskydy, průvodce: Lukáš Mádr

Chválím super partu lidí a průvodce, který byl vždy o dva kroky napřed. Lukáš je mladý, zkušený průvodce, který je zapálený pro každou akci a má vždy připravené různé varianty pro získání největšího zážitku!

Ema Holubová

Poloniny a Vihorlat pod 24 let, průvodce: Lukáš Mádr

Krásná trasa a místa na spaní, výborná atmosféra i skupina, prostě všechno bylo jak má být:)

Lukáš byl výborný. Vše měl dobře naplánované a vymyšlené. Sháněl vodu, čekal na opozdilce, upravoval trasu podle našich potřeb. Zároveň se ale nestavěl do vedoucí pozice, čímž vznikala příjemná a uvolněná atmosféra. 
Celkově mu, myslím, nebylo co vytknout:))

Amy

Rumunsko - Maramureš pod 24 let, průvodce: Lukáš Mádr

Luky byl skvělý průvodce! Velmi ochotný - předem dal vědět info, byla možnost se na cokoliv zeptat, poradit. To jsem ocenila i během výpravy, kdy jsem měla pocit, že v případě jakéhokoliv menšího či většího problému se na něj mohu obrátit. Taky byl "skrytě" starostlivý, v případě nějakého těžšího terénu či situaci byl vždy připraven pomoci, pokud by někdo chtěl. I když jsme došli o den dřív, vymyslel a nabídl alternativy, co dělat. :) 

Snad zase někdy na viděnou! Těším se.

Michal Prokůpek

Poloniny a Vihorlat pod 24 let, průvodce: Lukáš Mádr

Lukáš je dobrý původce/parťák na cesty. Celou cestu se o nás staral. Nemám co vytknou. Klidně bych s ním vyrazil i na "náročnější" cestu.

Sešla se dobrá parta. Omezení věku je zajímavý nápad. Obecně právě to mne na akci nalákalo.  Až na poslední den cesta úplně bez turistů, super! 

Doufám že se podobné akce se budou opakovat a posune se trochu věková hranice (26?). Těším se na další akci!

Martin Čerňan

Víkendovka: Beskydy, průvodce: Lukáš Mádr

Lukáš má jako průvodce velký potenciál. Po celou dobu se o nás vzorně staral, neměl bych s ním obavy ani "dále" od domova :)

Vojta

Rumunsko - Maramureš pod 24 let, průvodce: Lukáš Mádr

Jakožto účastník, který zažil 100 % vícedenních výprav s Lukášem musím oznámit, že jste s novým průvodcem trefili do černého. Prostě kamarád do nepohody, se kterým člověk dobře pokecá i když mu okolo stanu lítají blesky a na ultralight stan buší centimetrové kroupy (já už pomale začal věřit i v Poseidona). A když si pak ještě promáčí boty, aby vám zjistil, jaké bude počasí, tak toho je potřeba si vážit! Za mě prostě pecka a nemám absolutně co vytknout. Těším se na nějakou další akci!

Martina Opavová

Poloniny a Vihorlat pod 24 let, průvodce: Lukáš Mádr

Lukáš byl skvělý průvodce! Trasu měl skvěle naplánovanou, byla s ním sranda, vždy čekal na poslední členy výpravy, často kontroloval počasí (a kdyžtak podle toho přizpůsobil trasu), hlídal, aby všichni měli dostatek vody a popřípadě se ji snažil ihned sehnat. Uměl na naší výpravě udělat skvělou atmosféru, byl velice ohleduplný a nápomocný.  Vše, co by měl podle mě ideální průvodce splňovat, to splňoval i Lukáš, děkuji za tak skvělého průvodce!

Líbila se mi super parta, krásné výhledy, příroda, koupání v řece, večeře při západu slunce, celkově celá expedice. :)