Reference

Gábina Vítková

Hangar boulder camp - Magic wood - 2 místa, průvodce: Hangár Tým, Jeník Jurečka

Poznala jsem fajn lidi a parádně jsem si zalezla na fakt krásném místě. Určitě budu zvažovat účast na nějakém dalším boulder campu.

Jeník byl super! Vždycky plný nadšení, všechno s náma diskutoval, co se nám chce dělat, kam chceme jít, pomáhal vybírat bouldery, hezky se staral o spokojenost celé skupiny. I když oblast sám předem neznal, vždycky si něco dopředu nastudoval, vzal nás na nějaké místo a pak s neutuchajícím elánem běhal s průvodcem po lese a hledal, kde by se nám mohlo něco líbit. Navíc s ním byla zábava, ráda jsem ho poznala.

 

 

Jiří Stojan

Hangar boulder camp - Zillertal, průvodce: Hangár Tým, Jeník Jurečka

Honza byl perfektní. Myslím, že si sedl s celou skupinou a bylo to s ním moc fajn. Celkově tato akce proběhla ve velice uvolněném duchu. Vše bylo na domluvě celé party a myslím, že jsme si to všichni moc užili. Já konkrétně jsem byl nadšený. Každý večer jsem se těšil na další den, co mne zase čeká. Průvodce i lidé, kteří se akce zúčastnili byli moc fajn a hodně jsme se nasmáli. Celkově boulder camp - Zillertal překonal má očekávání a doporučil bych ho jak lezcům s méně zkušenostmi, tak pokročilým.

 

Zuzka Mevaldová

Lyžařský kemp - Solden - PLNO, průvodce: Jeník Jurečka

Chválím výběr lyžařského střediska, dopravu, ubytování i náplň celého kurzu. Průvodce Jeník je naprosto skvělý! Sympaťák, pohodář, je s ním legrace, báječný lyžař, který umí své dovednosti předat dál.

Skvělá akce, ráda s vámi pojedu lyžovat znovu!

Erika Macháčková

Lyžařský kemp - Solden - PLNO, průvodce: Jeník Jurečka

Jeník byl moc fajn. Program přizpůsobil přání skupiny. Zvládl se věnovat všem, i když jsme nebyly všichni na stejné úrovni. Ač kurz trval vlastně jen tři dny, všichni jsme se shodli, že nám pomohl zdokonalit styl. Ač jsme všichni nějak lyžovat uměli, Jeník vždy zanalyzoval oblouk, přesně věděl, co kdo dělá špatně a proč. Taky pomohlo to, že nás natáčel a my pak viděli chyby na videu. Resp. na konci kurzu jsme viděli, jak už nám to krásně jde. :))