Reference

Vlastík

Seakajaky na rakouských jezerech, průvodce: Tereza Cupáková

Úplně všechno bylo super. Chválím perfektně naplánovanou organizaci, plutí proložené jednodenní turistikou, střídání jezer, nádhernou přírodu, přístup průvodkyně. Lodě a technika byly v super stavu a taky se sešla skvělá parta lidí.

Průvodkyně Terka je skvělá. Ukázala nám správnou techniku plutí a jak kajaky používat. Naučila mě jezdit na seakajacích. Je zábavná a výborná organizátorka. Vše klapalo, tak jak mělo. Děkuji.

Těším se na další podobné akce.

Jaroslav Hrubý

Víkend na seakajaku - Spreewald, průvodce: Tereza Cupáková

Průvodkyně byla super, skvělé nás dopravila tam i zpět, ukázala základy pádlování na sea kajacích, vybrán útulný kemp a objednáno super počasí.

Vše se sešlo na výbornou, nemám co vytknout!

Eva Adamová

Chorvatsko na seakajaku - PLNO, průvodce: Tereza Cupáková

Terku hodnotím velmi pozitivně. Účastnila jsem se pravidelně pondělky pádlování na Brněnské přehradě, kde jsem měla možnost potkat i ostatní účastníky akce. Do Chorvatska jsme tedy odjížděli jako parta kamarádů, kteří se už měli možnost seznámit před akcí. Současně nám Terka vysvětlila techniku jízdy na kajaku a případnou záchranu. Na akci jsme tedy odjížděli už proškoleni a mohli jsme si užívat pádlování naplno. Akce probíhala ve velmi přátelské atmosféře. Terka dokonce vezla kytaru na kajaku, což zajistilo zábavu i na nějaké večery. Velmi pozitivně hodnotím také i výběr míst na stanování/přespání. Budu sledovat další akce, na kterých bude Terka jako průvodce a ráda se zase přihlásím! 

Viktor Vyskocil

Chorvatsko na seakajaku - Šibenik PLNO, průvodce: Tereza Cupáková

Tereza byla výborná průvodkyně, dělala správné rozhodnuti ve správný čas. Vše bylo v pohodě!

Doprava byla lepší než jsem čekal - Honza naprosto bezproblémový řidič! Počasí - ať už ho objednával kdokoliv - na jedničku! Parta lidi - výborná! Správné dávkováni aktivit - pokaždé jsme byli příjemně unaveni a vybalancovaní v rámci skupiny. Terčina znalost prostředí a výběr míst na zastaveni. Sebezachrana a trénovaní eskymovani bylo výborné - šité každému na míru.

Bylo to lepší než jsem cekal a jsem rád, že jsem s Vámi jel!

Zuzana Tomkuliakova

Seakajaky na rakouských jezerech, průvodce: Tereza Cupáková

Terku hodnotim ako spravneho cloveka na spravnom mieste. Nie len ze je profik na kajaku ale vie to aj s ludmi. Neustale dobre naladena, zorganizovana a verim, ze aj keby musela improvizivat kvoli nepriaznivemu pocasiu, tak si to vsetci uzijeme. Vyborne naplanovany program, jazera sme mali len pre seba a skvele boli aj volnocasove aktivity, ktore sme sa uzivali opekanim, hranim hier, prechadzkami ci pozeranim hokeja ? Nie je nic s cim by som nebola spokojna.

Jarda

Seakayaky Elba, průvodce: Tereza Cupáková

Terka (i Honza) měli vše perfektně připravené, kilometry na vodě měli rovnoměrně rozložené, takže jsme nikdy nebyli v časovém presu nebo naopak netloukli nudu. Spát na plážích doslova jako z pohlednice mělo také své kouzlo. Speciálně oceňuji umění Terky působit velmi organizovaně i v situacích, které úplně plánované vlastně nejsou a Honzu za to, že na zapiti Demanovky vzal perfektní ořechovici. Celkově chválím výběr místa, termínu, spravného počasí i lidí. :)

Zuzana Fellerová

Víkend na seakajaku - Spreewald, průvodce: Tereza Cupáková

Dobře zvolené délky jednotlivých výletů, se zajímavými cíli, na které se člověk mohl těšit. Poloha a vybavení kempu. Doprava dodávkou - s možností přistoupit v Praze. 

Průvodkyni dávám 5*/5: Terce není co vytknout. Od komunikace před akcí, přes řidičské schopnosti, po program a hladký průběh akce samotné. 

Doufám, že se příští rok uskuteční výprava k souostroví Sv. Anny na seakayaku :)

 

Lukáš Urban

Seakajaky na rakouských jezerech, průvodce: Tereza Cupáková

Terka byla skvělá. V první řadě nám podrobně, názorně, trpělivě vysvětlila vše kolem seakajaků. Měla připravený supr program, který dokázala v průběhu doplnit i o naše přání. Starala se o nás jako o vlastní. Rozhodně bych chtěl pochválit Terku a její přístup. Nádherné lokace. Plný program bez hluchých míst. Přiměřenou náročnost a tempo. Půjčení všeho vybavení, které jsme potřebovali. Skvělou partu lidí. 

Seakajaky jsem dostal jako dárek. Sám bych si je nevybral. Jsem fakt rád, že mi kamarádi vybrali právě seakajaky s Terkou. Z akce jsem nadšený. Rozhodně to nebylo moje poslední seakajakové dobrodružství.

Lucie Šolcová

Víkend na seakajaku - Spreewald, průvodce: Tereza Cupáková

V seakajaku jsem seděla poprvé, expedice se konala na opravdu krásném místě, s hezkým zázemím, plně odpovídala popisu akce, moc chválím rozložení ujetých km na vodě.  

Terka je člověk na svém místě =) usměvavá, milá, nápomocná, všímavá, se smyslem pro humor, poradí, všechno krásně vysvětlí.

Příště zase =) děkuji L.

Radek Hrabčák

Chorvatsko na seakajaku Mali Lošinj, průvodce: Tereza Cupáková

Výprava na Lošinj postupně gradovala. Bylo to pěkné, rozmanité (olej i vlny), spali jsme v krásných zátokách, líbilo se mi to. Určitě se zase někdy přidám.

Děkuju.

Eva Adamová

Seakayaky na Ålandech - 2 místa, průvodce: Tereza Cupáková

V tomhle případě napřed vyhledám v seznamu akcí Expedičního klubu jméno průvodce - tedy Terku a vyberu její výpravu, na které jsem ještě nebyla. Jelikož vím, že to bude vždy super! Takže je jedno, kam jedeme. Ale Alandy byly jedny z nejhezčích akcí, na kterých jsem byla. A to je v Expedičním klubu opravdu velká konkurence. Týden sluníčka, které nezapadlo za obzor. Krásné ostrůvky rozeseté v moři. Na většině ostrůvků není ani chatka a kempování na takových ostrůvcích byl nezapomenutelný zážitek. A jak bývá u Terky tradicí, tak i kytara putovala s námi na kajaku celý týden, abychom měli i program na opravdu dlouhé slunečné večery. Už se těším na novou sea kajakářskou základnu na Prýglu a další společné tréninky, abychom mohli vyrazit opět na podobnou akci!

Zdeněk Brabec

Chorvatsko na seakajaku - Šibenik PLNO, průvodce: Tereza Cupáková

Oba dva průvodci byli úplní profíci. Velmi si cením, že nás jeden den na lodích otočili po úsudku, že daný úsek nepřepádlujeme kvůli protivětru a vlnám. Stalo se mi na jiné expedici u konkurence, že průvodce neuměl dát stranou své ambice, což se tady nestalo. Bylo vidět, že Terka i Honza to místo dobře znají, takže jsme vždycky měli dobrá místa na spaní či zastávky. Moc se mi líbilo, že nás průvodci učili eskymáky, pilovat techniku pádlování či stabilitu.

Jakub Šlapák

Víkend na seakajaku - Spreewald, průvodce: Tereza Cupáková

Tereza byla skvělý průvodce, všechno vysvětlila, všechno skvěle zařídila.

Seakajaky nás hodně bavily. Už se těšíme na další vodní akci!

Pavel H.

Velikonoce v Transylvánii - PLNO, průvodce: Tereza Cupáková

Obecně bych pochválil všechno.. Konkrétně pak Terku s Honzou, dobrou partu, luxusní počasí a podmínky, brilantní načasování a posloupnost programu, celkově dobrou atmosféru.

Průvodkyně byla kvalifikovaná, profesionální a srdečná. Terka má krásnou povahu, je přátelská, komunikativní, dobrá duše se smyslem pro spravedlnost a s úctou k přírodě. Věnovala se nevtíravě všem účastníků zájezdu, obstarala zábavu s kytarou, výbornou mandlovoci a oplývala nakažlivou pozitivitou. :)

 

Tomáš Šetina

Seakayaky na Ålandech - 2 místa, průvodce: Tereza Cupáková

Mé vnímání je takové, že Terka průvodcuje a seakayakuje s radostí, dokáže nadchnout a inspirovat. Líbí se mi také balanc profesionality na straně jedné a empatie na straně druhé. Výprava šlapala jako hodinky, ale neměl jsem ani chvilku pocit, že mě někdo diriguje, přikazuje, zakazuje.

Ať se daří, děláte to dobře!