Tomáš Javůrek
Adam je skvělý člověk. Každý den v dobré náladě se smyslem pro humor, připraven zodpovědět jakýkoliv dotaz o destinaci. Vždy jsme měli dostatek informací, jaký bude plán, případně dokázal Adam reagovat na operativní požadavky. Dokázal vyřešit i nestandardní situaci. Navzdory jeho zálibě v nekonečné smyčce Britney Spears dávám šest hvězdiček z pěti. :)
Omán je úžasná země s krásnou přírodou. Výpravu ale dělají i její členové, proto bych chtěl všem poděkovat. Pochválit musím i celou filosofii Expedition Clubu. Expedice mi opět pozitivně posunula horizont... Třeba že i záchodová sprcha, je sprcha...
Tereza Mudráková
Komunikativní, informovaný, klidný a rozhodný Adam. Během akce vše navazovalo, nebylo lichých chvilek :-) Líbí se mi, že mi Expediční klub pomáhá k proměně z turisty v cestovatele...
Jitka
Adam nás vzal na místa, která měl dopředu prověřená a zážitek byl zaručen. Má super znalosti místních zvyklostí a historie ostrova. Líbila se mi přímá interakce s místními, dovolenkové provedení, ve kterém si každý našel to své - válení u moře, pohyb, výlety, výborná kuchyně, zážitky (hadi, čaje, surf, jízda přecpaným vlakem...). Budu dlouho vzpomínat - zážitky byly silné...!!!
Jaroslav Hrubý
Krásně jsem si odpočinul v tropech u oceánu. Parádní rozdíl oproti podzimu v ČR. Surfování bylo těžší než jsem si myslel, ale asi jsem kopyto. I tak jsem si ty pokusy postavit se na surf užil, ke konci už to trochu šlo. Líbila se mi návště va starého přístavu/pevnosti Gale. Pozitivní energii jsme načerpali při neobvyklé lekci jógy s místním učitelem. Zajímavá zkušenost byla kuchařská lekce vaření typického místního jídla rice and curry . Taktéž továrna na zpracování čaje byla zajímavá. Pozitivem pro mě byla rozmanitost, kterou Srí Lanka nabízí surf, vaření, čaj, koření, banány, rýžová pole, budhistické chrámy, super milí lidé a podnebí, díky kterému jsem se zbavil rýmy. Vozili jsme se tuk-tuky případně busy, jedl jsem na ulici místní street food, ani na chvíli jsem se nenudil. Vydal bych se na Srí Lanku klidně znovu.
Monika
Průvodce? 10 z 10 - Adam je boží :-) Celkově chválím i program - cestování, informace, zajímavá místa (místňácké specialitky) a pak i pohoda na baráčku a u oceánu. Ještě jednou díky za možnost zúčastnit se skvělé akce s fajn partou a parádním velitelem posádky :-)
Lukáš Oberreiter
Pochválil bych informovanost o výšlapech. Bylo to jak pro dobro průvodce, tak pro naše dobro, abychom nešli slepě za ním. Takhle si každý mohl do jisté míry volit i vlastní tempo. Především chválím i brutální improvizační změnu a reakci na covidovou situaci ve Slovinsku. Super.
Průvodce Adam byl skvěle připravený a nenechával stěžejní věci náhodě. Časový nátlak se ukázal jako velmi důležitý, jinak by se asi nedaly vylézt dva nejvyšší vrcholy za tak krátkou dobu. A taky je to hecař, což je pro mě osobně asi nejdůležitější -D.
Jsem naštvanej, že jsem žádný takový trip nepodnikl mnohem dřív. Zároveň jsem ale rád, že jsem tohle mohl okusit skrze vás ). Byla to famózní zkušenost, takže snad příště někde jinde! )
Dan
Adam je super průvodce, zaprvé o Zakarpatské Ukrajině ví fakt všechno a pořád nám mohl vyprávět, zadruhé si lajznul takovou organizačně náročnou akci, jako je Survival, a podle mě ji měl zvládnutou velmi dobře :-)
Akce dostála svého slibu, že si sáhneme na dno, to se povedlo snad u všech (u nás teda určitě).. Takový výsadek na třetí, kde se z relativně pohodového přesouvání stopem stává reálný boj o čas a rychle ubývající světlo.. Člověk se tak mnohem víc musel spolehnout na svoje nohy a orientaci a o to tady taky šlo.. Taky za ten čas na cestě to už člověka fakt donutí se spolehnout i na místní a nějaký ostych jde stranou. Tak aspoň zjistíte, jak hodní lidi existujou.. :-) No a závěrečná euforie z úspěšného zvládnutí, kdy posledních několik hodin už jde člověk úplně na automat, tak to se nedá ani popsat :-)
Dík za super akci :-)
Kristyna Matoulkova
Moc díky za super akci. Byla to zatím jedna z nejlepších dovolených, co jsem měla. Už přemýšlím, kam s vámi pojedu příště :-)
Adam Stejskal byl vážně super průvodce. Pořád bylo co dělat, žádná krize, všechno, co bylo třeba, vysvětlil. Taky se mi líbilo, jak nám sem tam vyprávěl, za to bych mu dala 6/5. Doufám, že budu mít ještě šanci někam se s ním podívat.
Barbora Koudelková
Adam je super průvodce, který ví o Sri Lance, místní kultuře, přírodě, lidech a surfování hrozně moc a umí o tom zajímavě vyprávět, to byla obrovská přidaná hodnota celé akce. Dokáže nadchnout úplně pro všechno a dohlíží na dodržování časů (odjezdu, odchodu na párty 🙂...), což je super!
Moje několikátá akce s Expe opět nezklamala. Bylo to zase něco jiného, než hory, na které jezdím spíš, ale o to lepší, spousta nových zážitků, super parta lidí, super průvodce, už přemýšlím, kam s vámi pojedu příště. Díky za všechny vaše akce!
Jan Bartoň
Bylo skvělé, že jsme jezdili do odlehlejších pseudokempů. To jsem si opravdu užíval. Podařila se nám poskládat super parta. Nic vážného se nikomu nestalo. Skvěle strávený měsíc. The best... Jel bych tam hned znova :-D
PaveLL
Průvodce hodnotím nejlépe jak to jen jde. Pochválil bych skvělou přípravu před akcí. Vzhledem k složitému stavu Covid. Bylo to vyčerpávající. Spojení zkušenosti, veselé nálady průvodce a přitom trochu přísnosti. např. vykopání účastníků výpravy na východy slunce, nekompromisní časový plán na přejezdy, ...
Bylo skvělé, že mohl jen můj 12 letý syn. Myslím, že to bylo nejen skvělé pro něj, ale i EXPE si vyzkoušela, jaké to jet dospívajícím klukem.
Roman Pavlík
Adam je super člověk s velkým přehledem, znalostmi a smyslem pro humor. Doufám, že se ještě uvidíme. Ať už na nějaké další expedici, nebo jen někde u pivka nebo vodky :-)
Byla to moje první expedice. Úplně jsem nevěděl, co očekávat a takové to všudypřítomné šimrání v břiše mě doprovázelo až do té doby, než jsme usedli do Borůvky a Adam se zeptal, zda je mezi námi nějaký abstinent :-) Od té doby jsem byl v klidu. Myslím, že expedice splnila přesně to, co jsem chtěl a proč jsem si Expedition Club vybral. Menší skupinka lidí, z kterých se stala dobrá parta, super průvodce a destinace, kam se člověk s obyčejnou cestovkou asi nepodívá.
Už se těším na další expedice. V plánu jich máme hned několik. Sakra, nemůžete mi zařídit, abych měl v práci více dovolené?!? :-)
Tomáš Drahorád
Vlastně musím pochválit koncept Expedition Club - proto s vámi již podruhé (a né naposled) vyrážím. Libí se mi, že expedice jsou přesně ta hranice mezi tím jet sám/jet s cestovkou - program, který se mění během expedice podle místních podmínek, mi vyhovuje - těším se ale vlastně nevím na co :-)
David Podroužek
Adam byl super průvodce, který nás dokázal sblížit hned na začátku. V kontextu akce dokázal udržet tajemství co se bude dít další dny. Naučil mě spoustu nových věcí a hlavně jsem si užil vyprávění z jeho cest po světě.
Na akci bych pochválil nevědomost z toho co se bude dít další dny, prozkoumání celého Jordánska, super partu lidí a úžasný třídenní trek přes wadi až po nejvyšší vrcholy.
Martina Podhůrská
Průvodce - Všechny krizovky řešeny s klidem, nejede podle natvrdo daného itineráře, ale je čas pro improvizaci, vždycky vysmátý a v pohodě, se zásobou hádanek a společenských her k ukrácení cesty. Dokázal namotivovat celou skupinu i k včasným příchodům i vstávání na prakticky každý východ slunce a člověk se opravdu ani na minutu nestihl nudit. :)
Od faktu že jsme během nastalé situace vůbec zvládli odjet, přes organizaci, bleskurychlé a skvěle zvládnuté řešení problémů s odletem, až po skvělý program jako perfektní kombo hor, pouště a surfů, kdy jsme skutečně i přes dvoudenní časovou sekeru zvládli vše plánované, přidali spoustu zážitků navíc, sešla se skvělá parta lidí, co víc si přát.
Obzvlášť díky za to, že mě tahle výprava, jako člověka, který fakt nemá rád hlavu pod vodou, dovedla k oblibě sportu jako je surf.