Reference

Barbora Koudelková

Srí Lanka - Surf camp s troškou cestování, průvodce: Adam Stejskal

Adam je super průvodce, který ví o Sri Lance, místní kultuře, přírodě, lidech a surfování hrozně moc a umí o tom zajímavě vyprávět, to byla obrovská přidaná hodnota celé akce. Dokáže nadchnout úplně pro všechno a dohlíží na dodržování časů (odjezdu, odchodu na párty ?...), což je super!

Moje několikátá akce s Expe opět nezklamala. Bylo to zase něco jiného, než hory, na které jezdím spíš, ale o to lepší, spousta nových zážitků, super parta lidí, super průvodce, už přemýšlím, kam s vámi pojedu příště. Díky za všechny vaše akce! 

Eva Dejdarová

Srí Lanka, průvodce: Adam Stejskal

Jak hodnotím průvodce? Ráda sním půjdu na pivo, až přijede do Prahy :-) Neustálý úsměv na tváři, ukázal nám toho opravdu hodně ...no má za A.

Jsem ráda, že vůbec takový způsob zájezdu existuje. Ať žije Expedition club!

Michaela Martanová

Borneo, průvodce: Adam Stejskal

Adam je pohodář a měl vše pod kontrolou. Čas byl do poslední minuty využit na maximum. Navíc je s ním sranda a dokáže perfektně stmelit tým.

Určitě chválím perfektní partu. Konkrétně pak trek v džungli, kde jsme prověřili naši psychickou a fyzickou zdatnost a spolupráci celého týmu.

To, co jako Expedition Club děláte, má smysl. Děkuji za lidi jako vy a doufám, že se naše cesty v budoucnu opět spojí.

David Podroužek

Výprava do neznáma - letecky - PLNO, průvodce: Adam Stejskal

Adam byl super průvodce, který nás dokázal sblížit hned na začátku. V kontextu akce dokázal udržet tajemství co se bude dít další dny. Naučil mě spoustu nových věcí a hlavně jsem si užil vyprávění z jeho cest po světě.

Na akci bych pochválil nevědomost z toho co se bude dít další dny, prozkoumání celého Jordánska, super partu lidí a úžasný třídenní trek přes wadi až po nejvyšší vrcholy.

Honza

Survival, průvodce: Adam Stejskal

Adam je skvělej organizátor, má přehled o celé oblasti, dokáže navrhnout vhodnou trasu, všechno na jeho výpravách klape, je zodpovědnej, rozvážnej a je s ním sranda :-) 

Survival byl opravdu náročný (to je dobře) a bylo to dobře zorganizované. Skvěle vymyšlené úkoly i trasy. Díky za skvělou akci!

Monika

Srí Lanka - cestování a surf, průvodce: Adam Stejskal

Průvodce? 10 z 10 - Adam je boží :-) Celkově chválím i program - cestování, informace, zajímavá místa (místňácké specialitky) a pak i pohoda na baráčku a u oceánu. Ještě jednou díky za možnost zúčastnit se skvělé akce s fajn partou a parádním velitelem posádky :-)

Roman Pavlík

Dva dny v Černobylu - PLNO, průvodce: Adam Stejskal

Adam je super člověk s velkým přehledem, znalostmi a smyslem pro humor. Doufám, že se ještě uvidíme. Ať už na nějaké další expedici, nebo jen někde u pivka nebo vodky :-)

Byla to moje první expedice. Úplně jsem nevěděl, co očekávat a takové to všudypřítomné šimrání v břiše mě doprovázelo až do té doby, než jsme usedli do Borůvky a Adam se zeptal, zda je mezi námi nějaký abstinent :-) Od té doby jsem byl v klidu. Myslím, že expedice splnila přesně to, co jsem chtěl a proč jsem si Expedition Club vybral. Menší skupinka lidí, z kterých se stala dobrá parta, super průvodce a destinace, kam se člověk s obyčejnou cestovkou asi nepodívá.

Už se těším na další expedice. V plánu jich máme hned několik. Sakra, nemůžete mi zařídit, abych měl v práci více dovolené?!? :-)

Tereza Mudráková

Srí Lanka, průvodce: Adam Stejskal

Komunikativní, informovaný, klidný a rozhodný Adam. Během akce vše navazovalo, nebylo lichých chvilek :-) Líbí se mi, že mi Expediční klub pomáhá k proměně z turisty v cestovatele...

Martina

Velikonoce v Černobylu - PLNO, průvodce: Adam Stejskal

Skvělý program, během kterého jsme toho ač ve velmi krátkém čase stihli strašně moc, ideální kombinace přírody a kulturnější poznávačky, navíc se skvělým zázemím Četnické stanice

Adam je neskutečně pozitivní člověk, se kterým je jednak spousta legrace, jednak si dokáže poradit asi s každým trablem na cestě a ještě je neskutečnou zásobárnou zajímavých historicko-politických informací. Pět hvězd z pěti. :)

Tomáš Drahorád

Borneo, průvodce: Adam Stejskal

Vlastně musím pochválit koncept Expedition Club - proto s vámi již podruhé (a né naposled) vyrážím. Libí se mi, že expedice jsou přesně ta hranice mezi tím jet sám/jet s cestovkou - program, který se mění během expedice podle místních podmínek, mi vyhovuje - těším se ale vlastně nevím na co :-)

Tomáš Berka

Írán - Damávand a nejvyšší vrcholy - poslední místo, průvodce: Adam Stejskal

Intenzivní program vměstnaný do dvou týdnů, zvládnutý z lehkostí a beze spěchu, v pohodě. Ačkoliv jsme se všichni vzájemně téměř neznali, tak to byla super parta. Adam měl itinerář dobře vymyšlený a byl na vše připraven, i na záchranu iránských výletníků na Damavandu. Kde jsme potkali i výpravu z konkurenční cestovní kanceláře, jejichž průvodce byl ve srovnání s Adamem naprosto nepřipraven.

Petra Cimflová

Írán - Damávand a nejvyšší vrcholy - poslední místo, průvodce: Adam Stejskal

Nabitý vysokohorský program, který je opravdovou výzvou pro fajnšmekry, ale který se dá s trochou tréninku a špetkou silné vůle zvládnout a užít. Průvodce zaslouží 1*. Adam měl perfektně připravený itinerář, který odpovídal tomu, co jsme schopni zvládnout, takže jsme se nenudili ani nepadsali únavou. Věděl, co, jak a kde zařídit, nikdy jsme se nedostali do situace, že by nevěděl, jak ji řešit. A že jsme ho vyzkoušeli pořádně i co se týká zdravotní péče ) Byl nám skvělým průvodcem, spolucestovatelem i mentorem a dokázal nás dobře připravit na výšky, které nás čekaly. Tímto mu budiž odpuštěn íránský styl řízení, na který se adaptoval až moc rychle -D

Lenka Hlaváčová

Omán za vůní kadidla - Poslední místo, průvodce: Adam Stejskal

Líbila se mi variabilita programu. Moře, poušť, vádí, hory, pevnosti. Zažili jsme si Omán snad ze všech úhlů. Nádherné byly noci na pláži. Takovou romantiku jsem dlouho nezažila. :) Tu snad mohla předčit jen ještě působivější noc v poušti :D Taky bylo super, jak nás Adam postupně uváděl do celkového situace v Ománu a skrz starší i nedávnou historii nám umožnil aspoň v rámci mezí pochopit, proč je Omán tam, kde je teď. V tomhle ohledu byla skvělá i možnost strávit čas s místními lidmi.

Průvodce Adam byl skvělý. Omán s ním byl jedna velká jízda. Myslím, že málokdo se může pochlubit takovými zážitky, které nám Adam díky svým kontaktům a znalostem místa zprostředkoval. Bylo vidět, že má tuhle zemi hodně rád a hodně o ní ví. Jeho nadšení bylo nakažlivé. Zároveň, když bylo něco potřeba, tak uměl vše zařídit. A nenechal nás v poušti! :D

Kateřina Woznicová

Srí Lanka - cestování a surf - poslední místo, průvodce: Adam Stejskal

Adam byl úplně skvělý průvodce. Poskytnul nám spoustu informací. Bavil nás po celou dobu naší výpravy. Se vším, co jsme potřebovali, nám pomohl, zařídil. Program měl perfektně naplánovaný. Navíc je hrozně pozitivní člověk a umí to přenést na lidi kolem sebe!

Chválím průvodce, protože Adam je super! Program, který byl perfektní, od návštěvy chrámů, přes čajové plantáže, zahradu s kořením, cooking class, sloní útulek...skvělé lekce surfování.

Všechno bylo skvělé, jediná výtka je, že nám Adam nepředvedl jak surfuje. :D

Martina

Srí Lanka - cestování a surf, průvodce: Adam Stejskal

Adam je rozený průvodce a tmelič skupiny. Byl s námi ve spojení před akcí a doprovázel nás celou cestou. Vždy předem vysvětlil, co se bude dít, přidal fakta a nějaké ty historické informace. Nechal nás vyzkoušet si vlastní síly, takže jsme se cítili jako parťáci a ne jako školka na výletě. SUPER. Večer jsme hráli hry, když se nám chtělo, stejně tak ve vlaku, když byla dlouhá cesta. Vše vysvětlil, poradil, a když jsme chtěli něco speciálního, vše nám zařídil. Cesta byla podařená i díky Adamovi, proto mohu podle jedné hry, kterou jsme společně na cestě hráli, napsat: díky NÁŠ NEJLEPŠÍ ADAME! Pokud to půjde, ráda pojedu s clubem znovu.