Reference

Josef Vašata

Silvestr pod sněhem v Bosně - Sutjeska - PLNO, průvodce: Petr Uhmann

Průvodce Petra hodnotím celkově velmi pozitivně. Je to komunikativní sympaťák, který dokáže řešit jakékoliv situace a dokáže se o nich pobavit a dává prostor i ostatním. Byl to člověk, který měl naší důvěru a nebyl žádný problém po celou dobu naší expedice. Dále mám velké plus k tomu, jak dokáže rychle přijmout změny nebo vymyslet i náhradní plán v případě nečekané situace.

Líbila se mi celková uvolněnost a pohodovost, nic není přesně dané a nemusí se hnát za nějakým plánem. Samozřejmě i výběr místa Sutjeska a celkově Bosna je super nápad. Příroda x počasí x výběr lokality - tohle byla prostě bomba, nikdy jsem se nějak nestresoval. Průvodce nás vzal jak na zajímavá místa k vidění, tak i do restaurací, kde to bylo levné a jídlo perfektní. Hodně se mi líbil první apartmán.

Poprvé jsem jel někam s Expedičním klubem. Zážitek to byl opravdu intenzivní :-), i když jsem si říkal, že příště chci do tepla, tohle mě prostě bavilo. Není to opravdu pro každého, jelikož se tam o vás nikdo nepostará, a tak to prostě má být. Ano, pomáhali jsme si, ale nikdo tě nebude vodit za ručičku, přeci jen je to expedice. Díky tomuto člověk pozná nejenom jiné kraje, ale i další zóny uvnitř své hlavy, kam by se sám třeba ani nevydal. Celkově to hodnotím velmi pozitivně. Díky.

Tomáš Gábor

Silvestr v Ománu, průvodce: Petr Uhmann

Pochválil bych program - kombinace pláži, prozkoumávání měst a treků v horách. Taky se mi líbilo uvolněné tempo celé akce, nikam jsme nemuseli pospíchat.

Petr byl skvělý, vzorně se staral o celou skupinu, plánoval, zařizoval a sháněl ryby na gril.


Marie Fedrová

Kazachstán: Ťan-šan - PLNO, průvodce: Petr Uhmann

Průvodce hodnotím kladně. Držel se plánu výpravy, nenadále situace vždy vyřešil. Bral ohled na potřeby skupiny i její názor. Za mě dobrý =)

Celkově to byla super expedice, jen tak dál v plánování dalších podobných expedic a doufám že toto nebyla moje první výprava s Vámi, a že brzo se s Vámi opět někam podívám. Tento koncept, jaký tu máte nastavený, se mi moc líbí. Je to všechno v přátelské duchu a atmosféře. Taková rodinná dovolená =)