Reference

Gabriela Vitásková

Senegal a Gambie, průvodce: Silvestr Tkáč

Jako průvodce jsme měli Silvestra a musím říci, že je to jeden z nejlepších průvodců, které jsem dosud měla možnost poznat. Silvestr je neustále pozitivně naladěný člověk, který se každému věnuje na více jak 100 %. Bylo velice zajímavé poslouchat jeho osobní zkušenosti s životem v Africe, ale i celkově s jeho nomádským stylem života. Takže průvodce hodnotím více než pozitivně.

Líbila se mi různorodost náplně jednotlivých dní, průvodce neměl nejmenší problém pozměnit jednotlivý program dle domluvy lidí. Nemám ani jednu nejmenší věc, se kterou bych byla během cesty nespokojená. Pokud tedy pominu svoji vlastní nešikovnost, že jsem si v polovině vymkla kotník :-)

S Expedition Clubem jsem jela úplně poprvé, z počátku jsem si nebyla jistá, zda tento druh cestovky bude i pro mne, a musím říci, že jsem byla mile překvapena již na letišti. Sešla jsme se skvělá skupina lidí, se kterými byla radost poznávat krásy západní Afriky. Určitě i v budoucnu bych ráda opětně vyrazila na nějakou poznávací akci s vámi.

Vojta Lokša

Kurdistán - dobročinná expedice - Poslední místo, průvodce: Silvestr Tkáč

Unikátní akce, která zkombinovala poznávání s humanitárně-vzdělávacím projektem. Úžasný koncept, který by stál za prohloubení a zamyšlení, jestli něco podobného nejde dělat i jinde.

Průvodce byl parádní, znalý lokace, zkušený a se spoustou dobrých nápadů.

Z akce jsem odnesl spoustu parádních zážitků. Víc takových. :)

Míša

Senegal a Gambie, průvodce: Silvestr Tkáč

Pochválila bych všechno. Od průvodce, přes program, naplánování až po úžasnou partu, která se sešla.

Silvestr je výborný průvodce - člověk na svém místě. Komunikativní, zábavný, se smyslem pro humor i ironii. S výbornou znalostí reálií. Vždy ochotný a schopný pomoct, vyřešit sebemenší komplikace. Co víc si přát. :)

Romana Ondrůjová

Senegal a Gambie, průvodce: Silvestr Tkáč

Silvestr Tkáč je profík se vším, co k tomu patří. Obdivuji trpělivost, ochotu a schopnost zvládat skupinu velmi různorodých lidí.Jeho znalost místních poměrů nám umožnila nakouknout do života běžných lidí úplně jinak něž na jiných cestách.