Reference

Terezie Vaculíková

Portugalsko - podél pobřeží, průvodce: Martina Podhůrská

Jsem neskrývaně nadšená! Marťa vystupovala velmi profesionálně a zároveň upřímně přátelsky, všechny zapeklité situace vyřešila s grácií, nikdy jsme se s ní nenudili. Konkrétně bych na samotné expedici pochválila rozmanitost v programu a možnost dohody na jeho úpravě, kamarádskou atmosféru, nejvíce se mi líbil trek rybařskou stezkou.

Koncept expedičního klubu se mi moc líbí a doufám, že se mi podaří se s Vámi vydat na další výpravy.

Zuzana Mevaldova

Portugalsko - podél pobřeží, průvodce: Martina Podhůrská

Martina je profík, celá expedice byla dobře zorganizovaná, když se vyskytly nenadálé komplikace, dokázala je rychle vyřešit. Skvěle řídila to ohromné auto, cítila jsem se s ní bezpečně a v pohodě. Má cit pro potřeby skupiny... kávu, pastel, víno a tak.

Moc jsem si užila trek po pobřeží a výlet do "hor". Skvělé jídlo a pití... Martina vždycky našla nějaký prima podnik. Měli jsme pohodovou skupinu, to je také velice důležité. 

 

Petra Bartonova

Azory, průvodce: Jirka Střípek

Byla to nejlepší výprava, na které jsem byla. Zaprvé jsme si mega sedli jako parta, všechno se řešilo společně a nebyl žádný problém, hodně srandy. Zadruhé Jirka byl skvělý a hezky to promyslel a zároveň řešil s námi, co si o tom myslíme, snažil se vyhovět  všem a namotivovat slabší kousky (včetně mě) k výkonům. :D Samozřejmě jsme měli ohromné štěstí na počasí, ale je to poprvé co se vracím fakt ohromně nadšená ze všeho a nemůžu vymyslet nic co by mě štvalo :]

Daniela Skřítková

Portugalsko - podél pobřeží - PLNO, průvodce: Jan Žert

Všechno bylo zajištěné, takže to pro mě bylo příjemně pohodlné. Počasí super, průvodce super, rybářská stezka byla topová, ale i ty menší procházky byly krásný. Šmejdění v uličkách Lisabonu poslední den bylo taky hodně bájový. Jo a vždycky byl dostatek času na spaní. Celkově to byla milá oddechovka a odpovídalo to mým představám ve spojení s popisem akce.

Honza je super, měl s námi obdivuhodnou trpělivost, každý zádrhel uměl elegantně vyřešit, o všechno se postaral, úplněhrozněmocfaktnechápu toho ví a ochotně to i sdílí...a svému příjmení dělá opravdu čest. Ale hlavně to s ním byla největší pohoda. Dokázal se přizpůsobit naší poměrně nesourodé (ale samozřejmě úžasné) skupině a vyjít v rámci možností všem vstříc, takže jsme všichni byli spokojení. Snad byl i on. We luv U, daddy, ur 8 childrn.