Reference

Denisa Jirsíková

Portugalsko - podél pobřeží, průvodce: Martina Podhůrská

Program je skvěle sestaven. Za malou chvíli jsme procestovali hrozně moc, ochutnali spoustu chutí nejen Portugalska, vypili spoustu tekutýho štěstí, užili jsme si spoustu legrace! Jinými slovy sešla se nás SUPER parta. Všechny ubytka byly čistá, na těch nemám co vytknout. Třídenní trek po pobřeží byla věc na kterou jsem se nejvíc těšila. A naprosto splnila všechny moje očekávání. Následná "jízda smrti" s místním řidičem Uberu při cestě k paláci Pena je taky jeden z nezapomenutelných zážitků! Secret santa bylo krásný zakončení celý výpravy. 

Marťa je boží! O legraci nouze opravdu nebyla. Všechno bylo vždycky super naplánované, ale zároveň jsme se vždy mohly dohodnout a program poupravit podle toho jak to zrovna bylo nejlepší. Žádný problém nebyl problém, Marťa si vždy se vším poradila. Prostě takovýho průvodce chceš mít!

Celá akce se moc povedla! S Expe jsem byla poprvé a určitě si myslím, že ne naposled

David Gregor

Portugalsko - podél pobřeží, průvodce: Martina Podhůrská

Bylo to báječné - nejen, že jsme si užili krás vzdálené země, ale také jsme navázali nová přátelství s účastníky expedice. Byli jsme dobrá parta! Už teď mi všichni chybí :-)

Průvodkyni Marťu hodnotím na jedničku - super holka, když jsme se dostali do problému, tak jej bravurně vyřešila, byla s ní sranda, lidsky jsme si myslím sedli. Navíc je vidět, že má spoustu cestovatelských zkušeností a přirozenou autoritu.

Petra Bartonova

Azory, průvodce: Jirka Střípek

Byla to nejlepší výprava, na které jsem byla. Zaprvé jsme si mega sedli jako parta, všechno se řešilo společně a nebyl žádný problém, hodně srandy. Zadruhé Jirka byl skvělý a hezky to promyslel a zároveň řešil s námi, co si o tom myslíme, snažil se vyhovět  všem a namotivovat slabší kousky (včetně mě) k výkonům. :D Samozřejmě jsme měli ohromné štěstí na počasí, ale je to poprvé co se vracím fakt ohromně nadšená ze všeho a nemůžu vymyslet nic co by mě štvalo :]

Zuzana Mevaldová

Azory, průvodce: Martina Podhůrská

Měli jsme moc fajn partičku cestovatelů, byla legrace. Bavil mě program, i jeho změny kvůli počasí. Martinu mám ráda, je to profík, cítím se s ní bezpečně, umí dobře řídit, je s ní legrace. Snažila se nám splnit naše přání - vzala mě na pláž, na dobré jídlo. Snažila se, abychom byli v suchu...i na ostrově, kde to není možné. Výpravu jsem si moc užila. 

Daniela Skřítková

Portugalsko - podél pobřeží - PLNO, průvodce: Jan Žert

Všechno bylo zajištěné, takže to pro mě bylo příjemně pohodlné. Počasí super, průvodce super, rybářská stezka byla topová, ale i ty menší procházky byly krásný. Šmejdění v uličkách Lisabonu poslední den bylo taky hodně bájový. Jo a vždycky byl dostatek času na spaní. Celkově to byla milá oddechovka a odpovídalo to mým představám ve spojení s popisem akce.

Honza je super, měl s námi obdivuhodnou trpělivost, každý zádrhel uměl elegantně vyřešit, o všechno se postaral, úplněhrozněmocfaktnechápu toho ví a ochotně to i sdílí...a svému příjmení dělá opravdu čest. Ale hlavně to s ním byla největší pohoda. Dokázal se přizpůsobit naší poměrně nesourodé (ale samozřejmě úžasné) skupině a vyjít v rámci možností všem vstříc, takže jsme všichni byli spokojení. Snad byl i on. We luv U, daddy, ur 8 childrn.

Terezie Vaculíková

Portugalsko - podél pobřeží, průvodce: Martina Podhůrská

Jsem neskrývaně nadšená! Marťa vystupovala velmi profesionálně a zároveň upřímně přátelsky, všechny zapeklité situace vyřešila s grácií, nikdy jsme se s ní nenudili. Konkrétně bych na samotné expedici pochválila rozmanitost v programu a možnost dohody na jeho úpravě, kamarádskou atmosféru, nejvíce se mi líbil trek rybařskou stezkou.

Koncept expedičního klubu se mi moc líbí a doufám, že se mi podaří se s Vámi vydat na další výpravy.

Zuzana Mevaldova

Portugalsko - podél pobřeží, průvodce: Martina Podhůrská

Martina je profík, celá expedice byla dobře zorganizovaná, když se vyskytly nenadálé komplikace, dokázala je rychle vyřešit. Skvěle řídila to ohromné auto, cítila jsem se s ní bezpečně a v pohodě. Má cit pro potřeby skupiny... kávu, pastel, víno a tak.

Moc jsem si užila trek po pobřeží a výlet do "hor". Skvělé jídlo a pití... Martina vždycky našla nějaký prima podnik. Měli jsme pohodovou skupinu, to je také velice důležité.