Reference

Tomáš Kohutek

Čtyřtisícovky v Kazachstánu - poslední místo, průvodce: Dan Born

Průvodce Dana Borna musím pochválit ve všech směrech. Přátelský kluk se smyslem pro humor, kterému nechybí zodpovědnost a rozum pro řešení případných problému během výpravy. Rád se s ním znovu potkám třeba na další výpravě.

Dominika Smrzova

Čtyřtisícovky v Kazachstánu - poslední místo, průvodce: Dan Born

Děkuji za skvělý zážitek! Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Expedition club! Určitě budu dál sledovat vypsané akce a ráda se opět zase do nějaké zapojím :-)

Dan byl skvělý průvodce! Vždycky nás podrobně seznámil s programem daného dne a trpělivě odpovídal na otázky “a jak je to daleko” a podobně :-) Ve skupině tvořil příjemnou uvolněnou atmosféru, ale vždycky když bylo třeba, přepnul do “seriózního módu” a dokázal úžasně podpořit - fyzicky, psychicky - když docházel moral nebo síly! Moc mu za to děkuju a obdivuju!

 

Barbora Bútorová

Čtyřtisícovky v Kazachstánu - poslední místo, průvodce: Dan Born

Dan bol skvelý. V priebehu cesty k štvortisícovkám nás niektorých prekvapilo, ako bola táto cesta popsaná na webe a aká je realita.. no, zhodli sme sa, že to nie je až taká pohodovka, ako sa z popisu akcie dalo čakať, ale poriadne sme si mákli. A práve preto hodnotím Dana ako výborného leadera výpravy, veľmi nám pomáhal, uvedomoval si tiež, že je to pre nás náročnejšie, bol so mnou, keď mi traverzy skalných morén nerobili moc dobre, mal prehľad a bol tam pre nás a s nami.

Videli sme to, čo sa z Kazachstanu za tak krátky čas vidieť dá a okúsili sme aj niečo z kultúry mesta (a hlavne miestnej kuchyne). Odbehli sme si do divočiny, roadtrip do pustiny a púšte ma totálne dostal, úžasné :-)

Ešte raz díky Danovi! A teším sa na ďalšiu výpravu )

Klára Matasová

Čtyřtisícovky v Kazachstánu - poslední místo, průvodce: Dan Born

Má druhá zkušenost s vaší akcí a opět velké nadšení z průvodce. Dan byl skvělý, nejen jako průvodce, ale i jako osobnost, byla s ním zábava, měla jsem s ním pocit, že ví co dělá a že není důvod mít jakékoliv obavy.

Skvěle sestavený program, zvládnutá organizace, báječný průvodce, není co nepochválit -)

Marie Fedrová

Kazachstán: Ťan-šan - PLNO, průvodce: Petr Uhmann

Průvodce hodnotím kladně. Držel se plánu výpravy, nenadále situace vždy vyřešil. Bral ohled na potřeby skupiny i její názor. Za mě dobrý =)

Celkově to byla super expedice, jen tak dál v plánování dalších podobných expedic a doufám že toto nebyla moje první výprava s Vámi, a že brzo se s Vámi opět někam podívám. Tento koncept, jaký tu máte nastavený, se mi moc líbí. Je to všechno v přátelské duchu a atmosféře. Taková rodinná dovolená =)

Vladislav Majer

Trekking v Kazachstánu - PLNO, průvodce: Jan Žert

Byla to má první akce s Expedition Clubem a musím říct, že realita byla nad mé očekávání. Bylo mi ctí poznat průvodce Honzu - je to jeden z nejpříjemnějších lidí, jaké jsem kdy potkal. Jeho znalosti, organizace akce, ohleduplnost, připravenost každému pomoci v jakékoliv situaci, neustále nakažlivá veselá nálada plná optimismu a plno dalších detailů jeho osobnosti udělalo tento výlet mou nejhezčí dovolenou v životě!! Děkuji