Reference

Erika

Faerské ostrovy - PLNO, průvodce: Barča Podlipná

Barča je skvělá. Má snad neustále dobrou náladu. Všechno bylo na pohodu a na všem jsme se společně domluvili. A když bylo fakt hnusně..nechala nás Barča ráno vyspat do růžova. :)) Díky dost špatnému a vlastně dost neodhadnutelnému počasí se program dost měnil. A pak Barča zjistila spoustu tipů od místních a měnil se zas ....ale i díky tomu to bylo hrozně super a nakonec jsme vlastně byli všude, kde jsme být chtěli. Potkali jsme se fakt skvělá parta lidí. To je něco, co sice nejde odhadnout dopředu a ovlivnit, ale zmínit to musím, protože mi přišlo, že i díky tomu to bylo celý hrozně fajn.

Diana Kozárová

Faerské ostrovy, průvodce: Vojta Lokša

Páčilo sa mi, že sme prešli veľa ostrovov, stanovali v rôznych kempoch, požičali si autá, vysielačky, organizáciu, komunikáciu, let vrtuľníkom, super atmosféru a vlastne aj úplne všetko ostatné. A veľa sme ušetrili ?

Vojta bol vždy o pár krokov v riešení napred, všetko mal premyslené, rovnako náhradné plány v akejkoľvek situácii. Vyšlo nám vďaka nemu všetko tak ako malo. A je s ním sranda! Tak snáď nám vyjde aj nejaká ďalšia výprava. 

Bára Kolaříková

Faerské ostrovy - PLNO, průvodce: Jan Žert

Honza je srdcař, ochotně a s úsměvem nabídne i svůj vlastní spacák, aby byli všichni co nejvíc spokojeni. Program dokáže rychle přizpůsobit dle podmínek, tak aby i nepřízeň počasí vykompenzoval!

Faery jsou opravdu kouzelné, ten strávený čas tam byl neskutečně nabíjející, lokalita neměla chybu a program byl vymyšlený parádně, až jsem na začátku ani všechny ty dojmy nestíhala vstřebávat. Myslím, že booknutí dalšího zájezdu hned po příjezdu mluví za vše. V organizaci oceňuji zejména menší skupinku účastníků, individuální přístup a autentičnost! Díky moc za bezva zájezd, moc jsem si ho užila!

 

Hana Zelíková

Faerské ostrovy, průvodce: Milča Mařáková

Chtěla bych pochválit průvodkyni, celkový průběh akce a hlavně to, že jsme měli zábavu! Vzhledem k tomu, že nejsem tak zběhlá jako někteří borci na výpravě, pro mě to byl trochu Survival Camp :D a vlastně jsem vděčná všem co mi byli ochotni poradit nebo nějak pomoci. Takže ještě jednou touto cestou všem díky!

Milča, ode mě dostává hodnocení 10/10 :-)! Zasloužila si to svým přístupem po celou dobu, byla empatická ke všem členům skupiny, snažila se všem vyjít vstříc a splnit jim jejich přání, takže se mnou vstávala na východ slunce a šla se s námi koupat do ledového moře. Na náročném výšlapu v mlze průběžně čekala na ostatní a kontrolovala zdali jsou všichni v pořádku. Také bych ji chtěla pochválit za tvorbu programu, který neustále musela upravovat kvůli měnícímu se počasí, abychom byli na správné části ostrova, načasování daných akcí za mě zvládla výborně! Důležitým prvkem funkčnosti skupiny byli všichni kluci, kteří se chovali jako naprostí gentlemani a neměli macho tendence si něco dokazovat, věřím, že kdyby někdo z nich takový byl, velmi by práci Milči znepříjemnil. Milča a ostatní členové výpravy se mnou bohužel museli absolvovat nemocnici a rentgen, ačkoliv jsem ji přemlouvala, ať tam nejezdíme, protože z nich mám strach. To že mě donutila tam jet přidávám k balíčku její důslednosti a péči o všechny členy!

 

Aneta Jansová

Faerské ostrovy - PLNO, průvodce: Barča Podlipná

Chválím nádhernou destinaci, především skvělou partu lidí a zdánlivě nepříznivé situace s autem, která celou akci okořenila a udělala ji ještě dokonalejší. Program uzpůsobený daným podmínkám, do kterého Barča narvala maximum toho, co jsme mohli vidět. Barča=průvodkyně do nepohody, která si poradí s každou situací. Barča uměla vyjít všem vstříct a zároveň byla skvělou parťačkou.

Díky za všechno a těším se na další expedice!