Reference

Leňa

Velikonoce v bulharských horách - Poslední místo , průvodce: Jakub Frank

Průvodce hodnotím nejvíc moc nejlíp, jak to jenom jde ! Opravdu. Kuba měl od začátku do konce dobrou náladu, neustále nás bavil, vyprávěl zážitky a zkušenosti z cest. Má veliký rozhled, takže přinášel stále nové a nové informace ke všem tématům, co jsme si vymysleli a my jsme ho prostě milovali ! Také je to velký profík - zaškolil nás v lavinové problematice, při náhlé změně počasí dbal na bezpečnost, ve chvíli potřeby změnit plán měl hned trilion nápadů a všechno šlo prostě jako po másle. VELKEJ DÍK pane DELEGÁTE FRANKU, jste fakt týpek :)

Úplně úpřimně Vám chci napsat, že jste všichni totální profíci a srdcaři ! Každá výprava stojí za to. Průvodci jsou ostřílení borci, výpravy jsou skvěle promyšlené, pokud něco nevyjde podle plánu, vždy se najde náhradní řešení a pokračuje se s úsměvem dál. Z každé akce si pokaždé odnáším spoustu zážitků a emocí. Děkuju za to, jak skvěle to děláte a těším se na další akci. DÍK !!!

Milan Bajaja

Bulharsko - Stará Planina po chatách - 2 místa, průvodce: Honza Švábenský

Spokojenost po všech stránkách , člověk má pocit, že když cestuje s vámi ,tak je víc než zákazník , že je součástí skupiny lidí, co rádi objevují společně svět a zvyky místních obyvatel. Průvodce se o nás staral, jako o vlastní. :) Naprostá spokojenost po všech stránkách. Schopnost změny programu, dle potřeb skupiny a maximální podpora těch, co ji potřebovali. A v neposlední řadě, skvělí hudební zážitek.

Doufám, že se s vámi ještě podívám do dalších končin světa a poznám spoustu nových lidí . Ještě jednou díky, za super zážitek, ani se nám nechtělo vracet.

Domča

Bulharsko na sněžnicích - PLNO, průvodce: Martin Dubec, Fridtjof

Bulharsko na sněžnicích, březen 2019, průvodce: Martin Dubec

Program, resp. trasa je veľmi dobre zvolená. Za celý čas sme stretli len pár ľudí, čo se veľmi oceňuje. Náročnosť zodpovedala popisu. Bola som absolútne spokojná :-)

Citrus je pohoďák. Počas výpravy bol primerane nápomocný a vedel si poradiť v akejkoľvek situácii. Napriek tomu, že bol na tejto výprave prvý-krát, vôbec to nebolo poznať. Všetko klaplo bez problémov :-) Opäť sa stretla super partia, veľmi dobre som sa bavila, hoci to bolo pre mňa náročné. A tu mi práve Citrus pomohol, že mi požičal svoju huskynu Freyušku, ktorá bola do kopca veľký pomocník -)Zuzana Kubalová

Nejvyšší balkánské vrcholy - PLNO, průvodce: Jan Žert

Akce měla výborně rozvržený plán. Průvodce (Honzík) je pohodář, bavič a hlavně na svém místě . Profesionální přístup, vzniklé mini zádrhely zvládl rychle, s úsměvem a klidnou hlavou vyřešit. Klobouk dolů za řízení auta během celé akce a ještě do toho vše organizovat. Velké plus za informovanost ohledně míst, které jsme navštívili (a nebylo jich málo za těch 12 dní), ať už historická tak i aktuální fakta. Byla jsem s vámi na 2 akcích a prozatím jsem nadšená, takže jen tak dál. :)

Tomáš Svoboda

Bulharsko - přechod Pirinu - PLNO, průvodce: Petr Tobolák

Bulharsko - přechod Pirinu, září 2021, průvodce: Petr Tobolák

Pirin předčil moje očekávání, nádherný pohoří, trasa rozvržená pěkně, k tomu se sešla fajn parta lidí, bylo to relaxační.

Peťa je naprostej pohodář. Cokoliv se naskytlo za problém , hned aktivně vyřešil. Za mě spokojenost, doufám, že se s ním zas na nějaké akci potkám 

Věřím, že jsem nejel naposled, tak horám zdar!

Ivan Floreš

Bulharsko - přechod Pirinu - Poslední místo, průvodce: Martin Ksandr, Sheila

Martin je skvělý průvodce. Je to kamzík, který běhá po horách tam a zpět a hledá ideální trasu. Když je potřeba, zajistí support pro slabší členy výpravy. Libí se mně, že se snaží vždy využít maximální potenciál míst, ale zároveň nic neláme přes koleno, takže neprostupným či nebezpečným cestám se vyhýbá. V neposlední řadě je také zdrojem zábavy. :)

Vzhledem k náročnosti bylo fajn mít jeden den odpočinkový s možností menšího výletu na lehko. Také velmi oceňuji závěrečnou návštěvu termálních pramenů.

Jan Drábek

Bulharsko - přechod Pirinu - PLNO, průvodce: Petr Tobolák

Bulharsko - přechod Pirinu, září 2021, průvodce: Petr Tobolák

Průvodce byl vynikající! Navodil parádní atmosféru hned od odjezdu, řízení bez problémů a bezpečně, velice ochotný  a nápomocný, ptal se, jestli je vše ok, šel napřed pro vodu, pomohl s batohem. Špica!

Cesta byla fakt dobrodružná, bez značení a skoro volným terénem. To beru jako plus. Celou dobu byla parádní atmosféra a chválím i místo na nohy v autě!