Reference

Jana

Patagonie - PLNO, průvodce: Tom Cimr

Tom byl skvělej průvodce. Velmi přatelskej, vše měl velice dobře naplánovaný a zorganizovaný. Když byl na místě nějaký problém, tak ho hned řešil a našlo se alternativní řešení. Celkově to byla super akce - krásná příroda, skvělý lidi, rozložení jednotlivých etap treku (co se délky týče) tak akorát, takže byl čas i na odpočinek a v druhé polovině expedice bylo dost příležitosti si poradně užít i výborné argentinské steaky a chutné místní pivo.

Olga Martinová

Patagonie, průvodce: Daniel Bokiš

Organizační stránka byla velmi dobrá - v naprosté většině případů byl dostatek času vše potřebné stihnout, bez zbytečného stresu (a zároveň bez pocitu, že se nic neděje). A samozřejmě - Patagonie je nádherná!

Průvodce byl velmi dobře připraven a všechny problematické situace rychle vyřešil. Zároveň byl celou dobu velmi nápomocný, akční a ještě navíc v dobré náladě (což nevím, jak dělá). Pět hvězdiček z pěti. :)

Tomáš Roub

Patagonie - PLNO, průvodce: Ondřej Švirák

Byla to pecka po všech stránkách! Program byl vyvážený, po treku byl vždy čas na regeneraci.

Průvodce hodnotím pozitivně - Ondra byl během expedice pozitivní, pohotový, ochotný, naslouchal potřebám skupiny. Je nevyčerpatelnou studnicí znalostí ze světa outdooru a cestování. Fuckupy (ty k cestování patří!) ze strany místních hostelů a autobusových společností řešil s chladnou hlavou (ve španělsky mluvících zemích jsou podobné fuckupy koloritem, bez nich by to byla na cestě nuda :-D ).

Byla to jízda! Těším se na další zážitky s Expedition Clubem :-) 

 

Andrej Tušan

Patagonie - PLNO, průvodce: Ondřej Švirák

Vďaka Expedičnému Klubu som sa dostal do Patagonie, po ktorej som davno túžil, ale iba vďaka Vám som sa tam prvý krát odhodlal. Skvelé treky v spoločnosti skvelej partie ľudí, ktorí sa na tejto expedicií zišli.

Ivana Veverková

Patagonie, průvodce: Eva Mariánková

Evka byla naprosto perfektně připravená, vše okamžitě řešila, zapadla skvěle do party. Nemám žádné výhrady.

Chválím expedici celkově. :)