Reference

Zuzana Fellerová

Víkend na seakajaku - Spreewald, průvodce: Tereza Cupáková

Dobře zvolené délky jednotlivých výletů, se zajímavými cíli, na které se člověk mohl těšit. Poloha a vybavení kempu. Doprava dodávkou - s možností přistoupit v Praze. 

Průvodkyni dávám 5*/5: Terce není co vytknout. Od komunikace před akcí, přes řidičské schopnosti, po program a hladký průběh akce samotné. 

Doufám, že se příští rok uskuteční výprava k souostroví Sv. Anny na seakayaku :)

 

Lucie Šolcová

Víkend na seakajaku - Spreewald, průvodce: Tereza Cupáková

V seakajaku jsem seděla poprvé, expedice se konala na opravdu krásném místě, s hezkým zázemím, plně odpovídala popisu akce, moc chválím rozložení ujetých km na vodě.  

Terka je člověk na svém místě =) usměvavá, milá, nápomocná, všímavá, se smyslem pro humor, poradí, všechno krásně vysvětlí.

Příště zase =) děkuji L.

Jakub Šlapák

Víkend na seakajaku - Spreewald, průvodce: Tereza Cupáková

Tereza byla skvělý průvodce, všechno vysvětlila, všechno skvěle zařídila.

Seakajaky nás hodně bavily. Už se těšíme na další vodní akci!

Jaroslav Hrubý

Víkend na seakajaku - Spreewald, průvodce: Tereza Cupáková

Průvodkyně byla super, skvělé nás dopravila tam i zpět, ukázala základy pádlování na sea kajacích, vybrán útulný kemp a objednáno super počasí.

Vše se sešlo na výbornou, nemám co vytknout!

Lukáš Oberreiter

Zugspitze a Grauspitz - nejvyšší vrcholy Německa a Lichtenštejnska, průvodce: Adam Stejskal

Pochválil bych informovanost o výšlapech. Bylo to jak pro dobro průvodce, tak pro naše dobro, abychom nešli slepě za ním. Takhle si každý mohl do jisté míry volit i vlastní tempo. Především chválím i brutální improvizační změnu a reakci na covidovou situaci ve Slovinsku. Super.

Průvodce Adam byl skvěle připravený a nenechával stěžejní věci náhodě. Časový nátlak se ukázal jako velmi důležitý, jinak by se asi nedaly vylézt dva nejvyšší vrcholy za tak krátkou dobu. A taky je to hecař, což je pro mě osobně asi nejdůležitější -D.

Jsem naštvanej, že jsem žádný takový trip nepodnikl mnohem dřív. Zároveň jsem ale rád, že jsem tohle mohl okusit skrze vás ). Byla to famózní zkušenost, takže snad příště někde jinde! )