Reference

Petra Bartonova

Azory, průvodce: Jirka Střípek

Byla to nejlepší výprava, na které jsem byla. Zaprvé jsme si mega sedli jako parta, všechno se řešilo společně a nebyl žádný problém, hodně srandy. Zadruhé Jirka byl skvělý a hezky to promyslel a zároveň řešil s námi, co si o tom myslíme, snažil se vyhovět  všem a namotivovat slabší kousky (včetně mě) k výkonům. :D Samozřejmě jsme měli ohromné štěstí na počasí, ale je to poprvé co se vracím fakt ohromně nadšená ze všeho a nemůžu vymyslet nic co by mě štvalo :]

Daniela Skřítková

Portugalsko - podél pobřeží - PLNO, průvodce: Jan Žert

Všechno bylo zajištěné, takže to pro mě bylo příjemně pohodlné. Počasí super, průvodce super, rybářská stezka byla topová, ale i ty menší procházky byly krásný. Šmejdění v uličkách Lisabonu poslední den bylo taky hodně bájový. Jo a vždycky byl dostatek času na spaní. Celkově to byla milá oddechovka a odpovídalo to mým představám ve spojení s popisem akce.

Honza je super, měl s námi obdivuhodnou trpělivost, každý zádrhel uměl elegantně vyřešit, o všechno se postaral, úplněhrozněmocfaktnechápu toho ví a ochotně to i sdílí...a svému příjmení dělá opravdu čest. Ale hlavně to s ním byla největší pohoda. Dokázal se přizpůsobit naší poměrně nesourodé (ale samozřejmě úžasné) skupině a vyjít v rámci možností všem vstříc, takže jsme všichni byli spokojení. Snad byl i on. We luv U, daddy, ur 8 childrn.