Reference

Ivana Lebedová

Sokotra –⁠ Jemen - PLNO, průvodce: Vojta Lokša

Sokotra –⁠ Jemen, listopad 2022, průvodce: Vojta Lokša

Vojta je velmi schopný a zároveň trpělivý průvodce. Díky němu probíhala celá akce v pohodě a byla využitá každá chvíle, abychom viděli něco nového. Za mě plný počet hvězdiček.

Cesta byla výborně připravená se snahou plně využít čas. Zároveň byl program bez problémů přizpůsobován aktuální situaci. Na dárečky, které jsme si vzájemně předávali, nikdy nezapomenu. Jak jsem již říkala Vojtovi, byla to nejkrásnější cesta mého života. Moc děkuju.


Zindulka Vojtěch

Sokotra –⁠ Jemen - PLNO, průvodce: Vojta Lokša

Vojta je super průvodce, snaží se vše zajistit a vyřešit, ke spokojenosti všech, nebo alespoň většiny :-) už jsem s ním absolvoval několik cest a vždy super zážitky. Nikoho neomezuje ani nenutí. A když je potřeba vždy vymyslí nějakou jinou alternativu, jelikož také fotím, tak máme někdy i podobné nápady. :D Jinak neskutečné schopný zajisti téměř nemožné, třeba dva týdny, když na ostrov se v drtivé většině létá jen na týden!

Pochválil bych samotnou celkovou organizaci, s tím, jak nebylo jednoduché zjistiti všechny informace (Arabové) a neustále se upravoval plán cesty, ze dne na den se měnily plány i s ohledem na počasí. Jelikož jsem, klasicky nestudoval plán cesty, tak mi to nijak zásadní nepřišlo. Hlavně bych vyzdvihl to, že jsme tam mohli být dvakrát déle než běžní turisti, nikam jsme nemuseli spěchat a mohli jsme si užít ostrov co to jen šlo. To byly neskutečné organizační schopnosti Vojty. :D

Zatím jedna z nejdražších akcí, co jsem absolvoval a současně nejvíce zážitků a zkušeností ze všech současných akcí. Byla to opravdu výjimečná akce ze všech stran, pozitivně myšleno :-) . Akce která přesně zapadá do expe -vydej se s odvahou do míst, která nejsou pro každého!