Reference

Monika

Srí Lanka - cestování a surf, průvodce: Adam Stejskal

Průvodce? 10 z 10 - Adam je boží :-) Celkově chválím i program - cestování, informace, zajímavá místa (místňácké specialitky) a pak i pohoda na baráčku a u oceánu. Ještě jednou díky za možnost zúčastnit se skvělé akce s fajn partou a parádním velitelem posádky :-)

Jaroslav Hrubý

Srí Lanka - cestování a surf - poslední místo, průvodce: Adam Stejskal

Krásně jsem si odpočinul v tropech u oceánu. Parádní rozdíl oproti podzimu v ČR. Surfování bylo těžší než jsem si myslel, ale asi jsem kopyto. I tak jsem si ty pokusy postavit se na surf užil, ke konci už to trochu šlo. Líbila se mi návště va starého přístavu/pevnosti Gale. Pozitivní energii jsme načerpali při neobvyklé lekci jógy s místním učitelem. Zajímavá zkušenost byla kuchařská lekce vaření typického místního jídla rice and curry . Taktéž továrna na zpracování čaje byla zajímavá. Pozitivem pro mě byla rozmanitost, kterou Srí Lanka nabízí surf, vaření, čaj, koření, banány, rýžová pole, budhistické chrámy, super milí lidé a podnebí, díky kterému jsem se zbavil rýmy. Vozili jsme se tuk-tuky případně busy, jedl jsem na ulici místní street food, ani na chvíli jsem se nenudil. Vydal bych se na Srí Lanku klidně znovu.

Mirka

Srí Lanka - cestování a surf, průvodce: Adam Stejskal

Adam byl moc prima, vstřícný, ochotný, stále usměvavý. Jeho znalost Srí Lanky a vstřícný přístup z této výpravy udělaly fakt skvělý zážitek. Líbila se mi vyváženost - především v tom druhém týdnu, kdy byly naplánovány kromě surfování a užívání si moře další výlety. Výprava byla jednoduše skvělá - nádherný ostrov, krásná příroda, výborný program, skvělý průvodce!

Kateřina Woznicová

Srí Lanka - cestování a surf - poslední místo, průvodce: Adam Stejskal

Adam byl úplně skvělý průvodce. Poskytnul nám spoustu informací. Bavil nás po celou dobu naší výpravy. Se vším, co jsme potřebovali, nám pomohl, zařídil. Program měl perfektně naplánovaný. Navíc je hrozně pozitivní člověk a umí to přenést na lidi kolem sebe!

Chválím průvodce, protože Adam je super! Program, který byl perfektní, od návštěvy chrámů, přes čajové plantáže, zahradu s kořením, cooking class, sloní útulek...skvělé lekce surfování.

Všechno bylo skvělé, jediná výtka je, že nám Adam nepředvedl jak surfuje. :D

Barbora Koudelková

Srí Lanka - Surf camp s troškou cestování, průvodce: Adam Stejskal

Adam je super průvodce, který ví o Sri Lance, místní kultuře, přírodě, lidech a surfování hrozně moc a umí o tom zajímavě vyprávět, to byla obrovská přidaná hodnota celé akce. Dokáže nadchnout úplně pro všechno a dohlíží na dodržování časů (odjezdu, odchodu na párty ?...), což je super!

Moje několikátá akce s Expe opět nezklamala. Bylo to zase něco jiného, než hory, na které jezdím spíš, ale o to lepší, spousta nových zážitků, super parta lidí, super průvodce, už přemýšlím, kam s vámi pojedu příště. Díky za všechny vaše akce! 

Aneta Jansová

Silvestr na Srí Lance - Poslední místo, průvodce: Adam Stejskal

Jestli tě někdo dokáže nadchnout pro danou věc je to Adam. Jeho pozitivní vibrace jsou opravdu nakážlivé, jeho průvodcovský medailonek nelže. :D Zároveň umí ocenit a podpořit tě, když se kousneš a podstoupiš něco, do čeho se ti ze začátku úplně nechce. Má výborný přehled o historii dané lokality a jeho cestovatelské historky nás často bavili u společné večeře.

Chválím samotnou lokalitu, partu lidí, výbornou kuchyni, západy slunce na pláži, skvěle poskládaný program..... Mám pocit, že Adam vybral opravdu to nejlepší, co jsme mohli na Srí Lance vidět. Líbila se mi rozmanitost kulturních zážitků, činností ale i jednotlivých oblastí. Jako srdcař všech zvířat byl pro mě největším zážitkem sloní útulek a šnorchlování s karetami.

Děkuji expe byla to super jízda, jako vždy! :)

Jitka

Srí Lanka - cestování a surf, průvodce: Adam Stejskal

Adam nás vzal na místa, která měl dopředu prověřená a zážitek byl zaručen. Má super znalosti místních zvyklostí a historie ostrova. Líbila se mi přímá interakce s místními, dovolenkové provedení, ve kterém si každý našel to své - válení u moře, pohyb, výlety, výborná kuchyně, zážitky (hadi, čaje, surf, jízda přecpaným vlakem...). Budu dlouho vzpomínat - zážitky byly silné...!!!

Tereza Mudráková

Srí Lanka, průvodce: Adam Stejskal

Komunikativní, informovaný, klidný a rozhodný Adam. Během akce vše navazovalo, nebylo lichých chvilek :-) Líbí se mi, že mi Expediční klub pomáhá k proměně z turisty v cestovatele...

Martina

Srí Lanka - cestování a surf, průvodce: Adam Stejskal

Adam je rozený průvodce a tmelič skupiny. Byl s námi ve spojení před akcí a doprovázel nás celou cestou. Vždy předem vysvětlil, co se bude dít, přidal fakta a nějaké ty historické informace. Nechal nás vyzkoušet si vlastní síly, takže jsme se cítili jako parťáci a ne jako školka na výletě. SUPER. Večer jsme hráli hry, když se nám chtělo, stejně tak ve vlaku, když byla dlouhá cesta. Vše vysvětlil, poradil, a když jsme chtěli něco speciálního, vše nám zařídil. Cesta byla podařená i díky Adamovi, proto mohu podle jedné hry, kterou jsme společně na cestě hráli, napsat: díky NÁŠ NEJLEPŠÍ ADAME! Pokud to půjde, ráda pojedu s clubem znovu.

Eva Dejdarová

Srí Lanka, průvodce: Adam Stejskal

Jak hodnotím průvodce? Ráda sním půjdu na pivo, až přijede do Prahy :-) Neustálý úsměv na tváři, ukázal nám toho opravdu hodně ...no má za A.

Jsem ráda, že vůbec takový způsob zájezdu existuje. Ať žije Expedition club!