Reference

Martin

Silvestr ve středozemí - Corfu trail, průvodce: Standa Dadák

Na této výpravě bych pochválil Standu, počasí, celou skupinu (zatím jsem s Expe měl štěstí vždy na fajn lidi). Ze začátku se mně nezdály každovečerní ohně, protože když spím venku, tak nechci, aby o mně někdo věděl, ale přišel jsem jim brzy na chuť a dík za to. Výprava nebyla pro mě o honění kilometrů vertikálně nebo horizontálně, ale o trávení příjemných dnů v přírodě s fajn lidmi.
Ať žijou prvovýpravy, kde je asi víc neznáma a BDSM zábavy.

Standu můžu jen chválit, chválit a chválit.  Klobouk dolů a dávám 1*. Určitě jedu další Silvestry s ním.

Jan Novák

Řecké hory - PLNO, průvodce: Honza Bořil

Brňák co je zvyklý na zimu v říjnu, byl překvapený 30 stupňovým vedrem v Řeckých horách. Bylo to ale příjemné. Olymp je pro mě místem plným tajemstvím a pozitivní energie. Nejen dosažením vrcholu Mytikas, ale i samotná cesta pro mě byla zážitek a splněným snem. Mám chuť zase vyrazit.

Průvodce Honza je běžící ďábel, který za sebou táhne svět. Profesionální přístup a přátelské vystupování. Dokáže namotivovat, ale taky velet. Všechny vlastnosti vůdce. Až těsně pod vrcholem Olympu jsem pochopil, že je i velmi starostlivý. Svoje ovečky nepouští z očí. Co mu chybí na věku, to dohání důvtipem. Ať leze co nejvýš, ale ať nezapomíná, že blízko slunce je opravdu horko.