Reference

Zde jsou reference lidí, kteří s námi cestovali.

Monika Hubková

Chorvatsko - Jižní Velebit, září 2020, průvodce: Kuba Frank

Kuba je jedním slovem NEJLEPŠÍ! Je to velký vtipálek, který bere vše s nadhledem (včetně sám sebe) a perfektně rozumí dynamice ve skupině. Vše probíhalo bezchybně a nálada osazenstva byla díky Kubovi vždy pozitivní a to i přes nepřízeň počasí. Vše co se dá ovlivnit bylo perfektní!

Ověřit referenci

Lenka Janováčová

Hřebenovka Lužických a Jizerských hor, červenec 2020, průvodce: Kuba Frank

Precizní organizace, průvodce o nás pečoval jako o vlastní děti, rozdělal pro nás za deště oheň a kdyby mohl, snese nám modré z nebe -) Moc jsem ocenila, že trasu přizpůsoboval našim silám (rozuměj prodloužil -) a počasí (v jedné restauraci jsme byli 3 hodiny -) A skvělá parta lidí!

Kubík byl neskutečný! Tak precizního a starostlivého kluka bych chtěla mít doma! Měl všechno pečlivě naplánované, starostlivě o nás pečoval a dbal na to, aby si s každým popovídal a dozvěděl se něco o něm. A když se mu u piva trochu rozvázal jazyk, žasla jsem, jak to má ve svých tuším 28 letech pěkně všechno srovnané! Thumbs up!

Bylo to moc prima a ráda pojedu s Kubíkem na Srí Lanku či do Nepálu!

Ověřit referenci

Leona

Hřebenovka Lužických a Jizerských hor, červenec 2020, průvodce: Kuba Frank

Prošla jsem místa, která jsem neznala. Byla fajn parta, prima průvodce, dobrá organizace a hlavně byla dobrá nálada.

Průvodce Kuba je skvělý! Znal trasu dopředu, bylo možné ji upravit podle tempa a požadavku skupiny. Uměl vyřešit nepříjemné situace ohledně bydlení na soukromém pozemku -) Podpořil mě, když mi bylo trochu ouvej. Ráda s ním pojedu znovu.

Ověřit referenci

Lada Vondrušková

Silvestr na Ukrajině a v Rumunsku, leden 2020, průvodce: Kuba Frank

U této expedice bych pochválila týmového ducha party. Skvěle vydařená akce. Na konci jsem věděla, že se mi bude opět stýskat. Kuba je skvělý společník, zábavný a vtipný. Dokáže vyřešit každou situaci, umí si poradit. Je flexibilní, vždy najde náhradní variantu.

Ověřit referenci

Romana

Silvestr na Ukrajině a v Rumunsku, prosinec 2019, průvodce: Jakub Frank

Výprava byla skvělá, moc jsem si to užila. Byla to moje první cesta s Expedition Clubem, ale rozhodně ne poslední :-) Nejlepší ze všeho byli lidi - naprosto boží! A průvodce Kuba byl super! :-) O všechno se postaral, i přesto že to bylo poprvé, co se tahle akce konala a místa neměl sám projetá.


Ověřit referenci

Pavel Křenek

Nepál, duben 2019, průvodce: Jakub Frank

Asi nejlepší průvodce, jakého jsem dosud zažil. Akce byla velmi rozumně naplánována, místa, kde jsme byli, opravdu znal, dokázal velmi dobře komunikovat s místními, průběh akce velmi citlivě přizpůsoboval na míru skupině a navíc si celou dobu zachovával pozitivní mysl a přátelské vystupování. Určitě bych s tímto průvodcem jel znovu :-)


Ověřit referenci