Spacáky

Třetinu každé výpravy prospíš a my ti můžeme garantovat, že ve spacácích Patizon, které šijou naši kamarádi v Beskydech, to budou nejkrásnější noci v životě.

Péřové spacáky Patizon jsou našimi věrnými společníky už dlouhou dobu. Hřály nás ve výškových táborech karákóramských osmitisícovek i zamrzlých pláních Grónska. Jejich výrobci s námi sdílí stejné nadšení pro cestování a horolezení a vkládají veškeré úsilí i do posledních detailů svých výrobků. Není divu, že jejich vývojáře a majitele najdeš i v našem průvodcovském týmu. Můžeme od srdce říct, že lepší spacáky, než od těchto borců z Ostravy nenajdeš.

 

V Expediční půjčovně najdeš 3 modely od Patizonu: 

Spacáky pravidelně čistíme, navíc si ke každému můžeš půjčit hygienickou vložku zdarma.

 

Patizon G:1100:

Bezkompromisní mrazodrtič je tou nejlepší zárukou, že strávíš klidné noci v teple na všech polárních výpravách, zimních túrách a horských výstupech. S tímto spacákem jsme podnikli ty nejdrsnější výpravy, ale rádi ho přibalíme i na zimní přechody na Balkáně. Prostě kamkoli, kam teplota spadne pod hluboko pod nulu. Všechny spacáky pravidelně čistíme, navíc si ke každému můžeš půjčit hygienickou vložku zdarma. 

Více o tomto spacáku ZDE

 

Patizon G:800:

Jeden spacák vládne všem. Univerzální "osmistovka" ukazuje, že se spacákem s hmotností okolo kila můžeš vyrazit prakticky kamkoli. Podrží tě v zimním bivaku v horách a pokud patříš mezi ty, kterým je zima i v létě ve stínu, oceníš ho na letním přechodu hor. Všechny spacáky pravidelně čistíme, navíc si ke každému můžeš půjčit hygienickou vložku zdarma.  

Více o tomto spacáku ZDE

 

Patizon Dpro:590:

Série spacáků Dpro je plněná kachním peřím a víc než na 100% funkčnost se soustředí na větší komfort a prostornost. Prostě pohodlí především. S tímhle třísezóňákem se krásně vyspíš za chladných letních nocích a nezabere ti v batohu ani milimetr přebytečného místa. Všechny spacáky pravidelně čistíme, navíc si ke každému můžeš půjčit hygienickou vložku zdarma. 

Více o tomto spacáku ZDE

 

Aktivní členové Expedition clubu u nás mají slevu na všechny spacáky Patizon. Konkrétně. 10% na spacáky řady G-series, 15% na spacáky Dpro a 10% na jejich péřovky. Stačí nás kontaktovat na obchod@expeditionclub.cz.