Informace k výpravě

Kurdistán - dobročinná expedice - Poslední místo

Expedice #234
16 dnů29. 9. - 14. 10. 2018
Neznámá
9Účastníků
Náročnost
2 z 5

Kontakt

Průvodce: Silvestr Tkáč
Telefon: +420 775 907 960
Mail: silvestr.tkac@gmail.com
(Pokud neberu telefon, napiš mi na mail.)

Ohledně administrace se prosím obracej na info@expeditionclub.cz

Pojištění

Pokud potřebuješ pojištění do hor, silně doporučuji Alpenverein. Jedná se o členství v rakouském alpském svazu a v rámci členství je i celoroční pojištění na prakticky veškeré outdoorové aktivity (včetně horolezectví, ferrat, sněžnic atd.). Dále má skoro neomezený limit na pojištění záchranné akce. Vše má ale svůj rub i líc. Toto pojištění má malé pokrytí léčebných výloh (30 000 EUR / 10 000 EUR), a proto je ideální jej kombinovat s jiným pojištěním (například ke kreditní kartě či ISIC kartě).

Alpenverein si můžeš bez problému udělat i u nás. Stačí vyplnit tento FORMULÁŘ
Pro detailní podmínky pojištění nakoukni ZDE

Pokud nehledáš horské pojištění nebo se ti celoroční nevyplatí, sjednej si ho pouze krátkodobě. Jak zjistit nejlepší možnou volbu pojištění? - Koukni se na srovnávač - ZDE

Pojištění proti stornu zájezdu

Na každou z našich Akcí se můžeš pojistit proti stornu zájezdu. Musíš tak ale učinit samostatně, z vlastní iniciativy. Není problém se připojistit proti stornu u jakékoliv pojišťovny, která nabízí tuto službu, na jakoukoliv naši akci. Takto se můžeš pojistit proti nepředvídatelným situacím. Např. zdravotní indispozici, která ti neumožní účastnit se akce.

Členství

Být naším aktivním členem nese nemalé výhody. Tak například slevu v prodejnách Rock point 15 - 20%, slevu na vybavení Hannah a Rafiki, slevu 7% na spacáky Patizon, možnost účastnit se speciálních akcí pro aktivní členy atd. 

Chceš vědět jestli jsi aktivním členem Expedition clubu? Napiš nám na: info@expeditionclub.cz

Jsi aktivním členem a nemáš členskou kartičku? Zažádej si o ni ZDE vyplněním formuláře. 
Více v sekci Členství.

Expediční vychytávky

Líbí se ti naše filozofie? Chceš nás reprezentovat na horách i jinde? Připravili jsme pro tebe pár expedičních vychytávek, které by se ti mohly na výpravě hodit. Mrkni ZDE na nabídku.

Spolupráce s Rock Pointem

Vyjednali jsme pro Tebe super výhody u

Rock Pointu

. My jsme rádi, že máš možnost pořídit si kvalitní věci a Ty zas můžeš ušetřit nějaké peníze :-).


PŘEČTI SI POZORNĚ NÁSLEDUJÍCÍ ODSTAVCE!

Pro účastníky akce

Účastníci akce mají možnost využít jednorázový slevový kód -15% na všechen sortiment, včetně již zlevněného zboží! Pokud to chceš využít napiš nám email na info@expeditionclub.cz a Kika ti ho pošle. Pokud jsi základní člen klubu, tak žádnou další slevu nemáš :-( Ale nezoufej, stačí se stát aktivním členem. Pořád však můžeš čerpat další super výhody od Rock Pointu. Staň se členem jejich zóna klubu, dostaneš slevu na stěnu, budeš mít čerstvé info o tom, co se děje ve světě outdooru a mnoho dalších výhod. Do zóny se můžeš přihlásit ZDE

Pro aktivní členy

Pokud jsi navíc aktivní člen, tak máš slevu 15% do Rock pointu pořád :-) Nezapomeň, že pro slevu musíš mít členskou kartičku aktivního člena.

Sleva kartičky aktivního člena neplatí na již zlevněné zboží!

Pokud víš, že jsi aktivní člen a ještě ji nemáš, tak si řekni

ZDE

. Pokud nevíš nebo jsi zapomněl, jestli jsi aktivní člen, tak napiš na info@expeditionclub.cz Kika ti to řekne. Pokud chceš rovněž čerpat další super výhody od Rock Pointu. Můžeš se rovněž stát členem jejich zónového klubu. Do zóny se můžeš přihlásit

ZDE

.