17. Expe Talk: Jakub Frank - Cestuj, užívej, prožívej a pomáhej

Jakub Frank je jedním z našich nejzodpovědnějších průvodců. Nejen po stránce přípravy, ale především z pohledu dopadu turismu na obyvatelstvo daného státu, kde zrovna cestuje. Před pár lety založil cestovatelský klub TravelNative, který si dal za cíl přispět k rozvoji navštěvovaných destinací. Svými cestami tak podporuje studenty a organizace, které si to opravdu zaslouží. Skvělá myšlenka, kterou se snaží uplatnit i v role průvodce Expedition clubu! Kuba má neskutečnou jiskru v oku a umí si svým poutavým výstupem kohokoliv získat. Schválně si pusť Expe Talk a zaposlouchej se do vyprávěné třeba o tom, jaké to je žít naprosto bez peněz nebo proč začal studovat v Lyonu bez jakékoliv znalosti francouzštiny. Jsme moc rádi, že je Kuba součástí našeho týmu!

Expe Talk najdeš také na Spotify.