Silvestr na chalupě v Rumunsku - PLNO

Termín 28. 12. 2019 - 03. 01. 2020
Odjezd-
DestinaceRumunsko
Účastníků3
Cena3 990,- Kč

Akce již proběhla.

Zobrazit reference na podobnou akci

Sdílet Tweet Share Mailem

Úvodem

Oslava Silvestra je především o dobré partě. Jedním z našich pravidel je, že cestujeme vždy v malých skupinkách do deseti lidí. Stejně tak je tomu na našich silvestrovských výpravách, ale oslava Nového roku je přeci jen výjimečná událost, a proto zde děláme výjimku. Našli jsme boží chalupy na samotě v rumunských horách, kde lišky dávají dobrou noc a zimy jsou tu ještě takové, jaké pamatují naše babičky. Prostě kýč jak bič!!! Tady se potkají naše dvě silvestrovské výpravy. Bude nás celkem 18, ale i tak v chaloupce zbývá ještě pár volných postelí. Byla by škoda nenabídnout je dobrým lidem a nevyužít plně potenciál tohoto nádherného místa. Cena za noc je sice trochu vyšší, ale takovou nádheru abys pohledal! Posuď sám z fotek.

Nabízíme ti možnost oslavit s námi Nový rok stylově v chalupě na samotě v nádherném prostředí rumunských Karpat, ve  společnosti skupinky cestovatelů, obklopeni lesy a místními obyvateli. Máme pět volných míst na spaní. Můžeš přespat pět nocí a na tři dny se přidat k našim výpravám a oslavit s námi Silvestr. Zbytek je na tobě. Okolní kopce nabízí skvělé terény na sněžnice, skitouring a další zimní radovánky. 

Silvestrovská chata   

Místo, kde strávíš Silvestr, je vskutku jedinečné. Jsou to dvě chalupy vedle sebe, na samotě, obklopené lesy a horskými pastvinami. Jsou nově opravené, ale v původním stylu a nabízí kromě standardního zázemí (teplá voda, elektřina, kamna/krb) taky možnost dát si "baňu" - tedy tradiční horkou koupel v kádi. Další super benefit je, že majitel chalup je místní geograf, který působí na univerzitě a rovněž ve správě národních parků Rodna a Maramureš. Zná tedy místní kopce jako své boty a nabídl nám svou pomoc a znalosti. Budeš mít tedy možnost se dozvědět mnoho o místní přírodě a životě v ní. Koukni na fotky - no není to nádhera? My už se moc těšíme! 

Komu je tento Silvestr určen? 

Pro ty, kteří chtějí strávit Silvestr v horách na chalupě s partou Expedition clubu a jsou schopni si zajistit dopravu do Rumunska sami (rádi vás mezi sebou propojíme, ať se můžete domluvit na společné cestě). Chatu máme k dispozici od 28.12. do 2. 1., je jen na vás, kdy dorazíte. 30. 12. - 2. 1. se můžete připojit k našim výpravám. 

Termín, kdy lze využít chatu:
28. 12. 2019 - 3. 1. 2020

Průvodce

Na chatě se potkáš s těmito výpravami ZDE a ZDE.

Přednostní přihlašování

Na tuto výpravu vyrážíme poprvé. To znamená, že jsme v této destinaci ještě nikdy nebyli nebo sem míříme za novými cíli. Proto se na ni mohou po dobu jednoho měsíce přednostně přihlásit naši aktivní členové. Proč? Vytvoříme tím totiž pevné jádro výpravy z lidí, které dobře známe. Můžeme tak s jistotou garantovat, že se na výpravě sejde super parta, která společně zvládne naprosto vše! 

Nejsi aktivní člen? Nevadí! Rozhodně se nejedná o výpravu pro uzavřenou skupinu, je to pouze jen naše řešení, jak garantovat prověřené jádro lidí. Přihlášku si rozhodně můžeš kdykoli podat a průvodce se s tebou osobně domluví, kdy si ji závazně potvrdíte. Akce byla vypsána 09/2019.

Doprava

Doprava je v tvojí vlastní režii. 

Aktuálně je možnost využít společnou dopravu s dvěma dalšími účastníky, kteří mají k dispozici 2 volná místa v autě.
Více info na tel. - 737 876 276

Ubytování

5 nocí ve 2 stylových chalupách v pohoří Maramureš. Baňa a společnost.

Stravování

Stravování ve vlastní režii. Budeme rádi, když si na Silvestra uvaříme něco společně.

Legislativa

Jedná se o společnou akci členů spolku Expedition Club International z.s., která je zajištěna podle platné legislativy cestovní kanceláří Expediční klub s.r.o., jež má platnou koncesi i pojištění proti úpadku u pojišťovny Slavia ZDE. Na tuto akci je aplikován zvláštní režim DPH.

Shrnutí

 3 990 Kč  Cena
28. 12. 2019 - 3. 1. 2020 Minimální počet lidí pro realizaci výpravy je 6
Cena zahrnuje
  • Pronájem 2 chalup až na 5 nocí
  • Zajištění průvodcovských služeb na 2 dny včetně příspěvků na kurzy průvodcům
  • Práci mou a mých kolegů
  • Společné vybavení (expediční lékárnička, vařič atp.)
  • Pojištění proti úpadku
  • DPH
Cena nezahrnuje
  • Dopravu
  • Jídlo
  • Individuální pojištění
  • Jakékoli případné vstupy

Co cestou uvidíš

1. den: Potkáme se na chalupě a společně ji trochu zabydlíme. 

2. den: Můžeš se přidat k našim výpravám a udělat si výlet s nimi. Večer vypuknou bujaré oslavy.

3. den: Dospíme se, nechceme přeci začít nový rok nevyspaní a s bolehlavem, a otrlejší z nás můžou vyrazit někam na výšlap po okolí.

4. den: Odjezd našich výprav.

5. den: Pobyt na chalupě si můžeš prodloužit až na 5 nocí. Buď přijedeš dřív (nejdříve 28. 12.) a odjedeš s námi, nebo přijedeš ve stejný den jako my a odjedeš později (nejpozději však 3. 1.).

6. den: Pobyt na chalupě si můžeš prodloužit až na 5 nocí. Buď přijedeš dřív (nejdříve 28.12.) a odjedeš s námi, nebo přijedeš ve stejný den jako my a odjedeš později (nejpozději však 3.1.).