Silvestr na chalupě v Rumunsku - PLNO

Termín28. 12. - 02. 01. 2020
Odjezd-
DestinaceRumunsko
Účastníků3
Cena3 990,- Kč

Akce již proběhla.

Zobrazit reference na podobnou akci

Sdílet Tweet Share Mailem

Úvodem

Oslava Silvestra je především o dobré partě. Jedním z našich pravidel je, že cestujeme vždy v malých skupinkách do deseti lidí. Stejně tak je tomu na našich silvestrovských výpravách, ale oslava Nového roku je přeci jen výjimečná událost, a proto zde děláme výjimku. Našli jsme boží chalupy na samotě v rumunských horách, kde lišky dávají dobrou noc a zimy jsou tu ještě takové, jaké pamatují naše babičky. Prostě kýč jak bič!!! Tady se potkají naše dvě silvestrovské výpravy. Bude nás celkem 18, ale i tak v chaloupce zbývá ještě pár volných postelí. Byla by škoda nenabídnout je dobrým lidem a nevyužít plně potenciál tohoto nádherného místa. Cena za noc je sice trochu vyšší, ale takovou nádheru abys pohledal! Posuď sám z fotek.

Nabízíme ti možnost oslavit s námi Nový rok stylově v chalupě na samotě v nádherném prostředí rumunských Karpat, ve  společnosti skupinky cestovatelů, obklopeni lesy a místními obyvateli. Máme pět volných míst na spaní. Můžeš přespat pět nocí a na tři dny se přidat k našim výpravám a oslavit s námi Silvestr. Zbytek je na tobě. Okolní kopce nabízí skvělé terény na sněžnice, skitouring a další zimní radovánky. 

Silvestrovská chata   

Místo, kde strávíš Silvestr, je vskutku jedinečné. Jsou to dvě chalupy vedle sebe, na samotě, obklopené lesy a horskými pastvinami. Jsou nově opravené, ale v původním stylu a nabízí kromě standardního zázemí (teplá voda, elektřina, kamna/krb) taky možnost dát si "baňu" - tedy tradiční horkou koupel v kádi. Další super benefit je, že majitel chalup je místní geograf, který působí na univerzitě a rovněž ve správě národních parků Rodna a Maramureš. Zná tedy místní kopce jako své boty a nabídl nám svou pomoc a znalosti. Budeš mít tedy možnost se dozvědět mnoho o místní přírodě a životě v ní. Koukni na fotky - no není to nádhera? My už se moc těšíme! 

Komu je tento Silvestr určen? 

Pro ty, kteří chtějí strávit Silvestr v horách na chalupě s partou Expedition clubu a jsou schopni si zajistit dopravu do Rumunska sami (rádi vás mezi sebou propojíme, ať se můžete domluvit na společné cestě). Chatu máme k dispozici od 28.12. do 2. 1., je jen na vás, kdy dorazíte. 30. 12. - 2. 1. se můžete připojit k našim výpravám. 

Termín, kdy lze využít chatu:
28. 12. 2019 - 3. 1. 2020

Průvodce

Na chatě se potkáš s těmito výpravami ZDE a ZDE.

Doprava

Doprava je v tvojí vlastní režii. 

Aktuálně je možnost využít společnou dopravu s dvěma dalšími účastníky, kteří mají k dispozici 2 volná místa v autě.
Více info na tel. - 737 876 276

Ubytování

5 nocí ve 2 stylových chalupách v pohoří Maramureš. Baňa a společnost.

Stravování

Stravování ve vlastní režii. Budeme rádi, když si na Silvestra uvaříme něco společně.

Legislativa

Jedná se o společnou akci členů spolku Expedition Club International z.s., která je zajištěna podle platné legislativy cestovní kanceláří Expediční klub s.r.o., jež má platnou koncesi i pojištění proti úpadku u pojišťovny Slavia ZDE. Na tuto akci je aplikován zvláštní režim DPH.

Shrnutí

 3 990 Kč  Cena
28. 12. 2019 - 2. 1. 2020 Minimální počet lidí pro realizaci výpravy je 6
Cena zahrnuje
  • Pronájem 2 chalup až na 5 nocí
  • Zajištění průvodcovských služeb na 2 dny včetně příspěvků na kurzy průvodcům
  • Práci mou a mých kolegů
  • Společné vybavení (expediční lékárnička, vařič atp.)
  • Pojištění proti úpadku
  • DPH
Cena nezahrnuje
  • Dopravu
  • Jídlo
  • Individuální pojištění
  • Jakékoli případné vstupy

Co cestou uvidíš

1. den: Potkáme se na chalupě a společně ji trochu zabydlíme. 

2. den: Můžeš se přidat k našim výpravám a udělat si výlet s nimi. Večer vypuknou bujaré oslavy.

3. den: Dospíme se, nechceme přeci začít nový rok nevyspaní a s bolehlavem, a otrlejší z nás můžou vyrazit někam na výšlap po okolí.

4. den: Odjezd našich výprav.

5. den: Pobyt na chalupě si můžeš prodloužit až na 5 nocí. Buď přijedeš dřív (nejdříve 28. 12.) a odjedeš s námi, nebo přijedeš ve stejný den jako my a odjedeš později (nejpozději však 4. 1.).

6. den: Pobyt na chalupě si můžeš prodloužit až na 5 nocí. Buď přijedeš dřív (nejdříve 28.12.) a odjedeš s námi, nebo přijedeš ve stejný den jako my a odjedeš později (nejpozději však 4.1.).