Expediční půjčovna

Expediční půjčovna

Expediční půjčovna slouží jak pro osobní použití, tak pro členy klubu, kteří s námi jedou na výpravu. Stačí vyplnit formulář  k rezervaci. Během krátké doby tě někdo kontaktuje. Půjčovné zaplatíš v hotovosti při převzetí výbavy. Pokud jsi náš aktivní člen, nebo si půjčuješ vybavení na naši výpravu, nemusíš skládat zálohu. Osobní přístup k našim členům je to, na čem nám nejvíce záleží, a proto jim garantujeme nejnižší ceny půjčovného. Ceník najdeš v rezervačním formuláři.

Pro osobní použití

Když s námi jedeš na výpravu

Pokud chceš věci na svoji vlastní akci, věci si můžeš vyzvednou v Brně na adrese Jezuitská 1, 60200. Dopředu se informuj, kdy si můžeš věci vyzvednout (Nejsme v kanclu nonstop, ale často je možné zastavit se o nějaký den dříve, nebo později při vracení).

Zaplatíš zálohu a půjčovné při převzetí výbavy a rovněž podepíšeš smlouvu o vypůjčení na konkrétní termín. Při nedodržení termínu vrácení ti budeme účtovat další dny podle sazby půjčovného. Pokud jsi aktivní člen, zálohu platit nemusíš. Máme v Tebe důvěru.

Pokud s námi jedeš na výpravu, je to jednoduché - dostaneš výbavu na srazu a po skončení výpravy ji zase vrátíš nebo prostě necháš v autě. Není-li sraz v klubovně, domluv se s průvodcem na předání. Půjčovné se platí při převzetí výbavy. Nemusíš platit zálohu a případné poškození posoudí průvodce.


Co si u nás můžeš půjčit


1) Zimní a ledovcová výbava

                                            

lavinové vybavení                                         turistické mačky                                      turistický cepín                               sněžnice        


            

backcountry běžky                                                         polárnické saně - pulky2) Spacáky

                                                                                                    

Zimní spacák Patizon G1200                 Třísezónní spacák Patizon G800                         Třísezónní spacák Patizon Dpro 590 

Třetinu celé výpravy prospíš! Nechceme tě nařknout z lenosti, jen připomenout, jak je důležité, aby byl tenhle "regenerační mód" zajištěn v co nejvyšší kvalitě. Proč? Protože spánek tě dobíjí. Pokud jde o spacák a jeho případnou koupi, upřímně doporučujeme českou značku Patizon (která zajišťuje klidné spaní všem průvodcům Expedition clubu), která používá výhradně husí peří. A protože je v našem zájmu, abys v noci dobře spal a ve dne šlapal naplno, mají naši aktivní členové dokonce slevu 15% na jejich nákup. Stačí, když nám v této souvislosti napíšeš na obchod@expeditionclub.cz. 

Více se o spacácích Patizon můžeš dočíst ZDE.


3) Aklimatizační stan

Generátor Everest summit + tan HYPOXICO Deluxe Tent Queen size.

Tento set dokáže simulovat výšku až 6400m n.m! Je to ideální pomocník na to, aby ses připravil na výstupy nad 5000m.Veškeré info a aklimatizačním stanu nalezneš - ZDE.


4) Lezecká a ferratová výbava

                                                

Ferratový brzda                                                Sedací úvazek                                            Horolezecka helma                                    Prsní úvazek4) Turistické vybavení

                                                                     

Vařič                                                            Turistický batoh                            Zimní a třísezónní stany                                    Trekové hole 5) Satelitní telefon


Pokud se chystáš na náročnou výpravu do neznáma, měl bys vědět, že naši členové mají možnost si od nás zapůjčit satelitní zařízení Garmin inReach Explorer.
Kombinuje klasickou outdoorovou GPSku se satelitním komunikátorem, který má pokrytí po celém světě. Můžeš z něj posílat textové zprávy nebo koordinovat nouzové situace z kteréhokoli kouta světa. 


Za aktivaci tarifu se platí jednorázový poplatek 23 eur/měsíc. K němu ti po návratu naúčtujeme poplatky za poslané sms.Cena pronájmu je 150 Kč/den pro členy Expedition clubu. Pro aktivní členy je cena 120 Kč/den.


Pronajímatelem je:

Expedition Club Production s.r.o.IČ: 06348505Zborovská 1910/4, Moravská Ostrava, 702 00Kontakt: obchod@expeditionclub.cz, tel: 773 116 299
Kompletní pravidla půjčovny najdeš zde.