Expediční výcvik

Učíte se s námi cestovat. Poznáváte s námi svět. Překonáváte se a jdete dál a výš. Těší nás, že se vracíte a že se znovu a znovu potkáváme při náročnějších akcích. Sbíráte zkušenosti, odvahu i odhodlání, a to nás moc těší! Chceme však jít ještě o kousek dál a nabídnout vám nejen čisté zkušenosti, ale také znalosti a možnost se na tvrdší akce připravit. A proto pro vás vytváříme novinku - Expediční výcvik!

O co jde? 

Jde samozřejmě o kurzy různých outdoorových aktivit, které ti pomohou se lépe připravit na to, co tě v horách čeká. V rámci našich výprav samozřejmě provádíme rutinní zaškolení (například do lavinové problematiky nebo pohybu po ledovci či strmém svahu), ale na vysvětlení všeho podstatného a vyzkoušení modelových situací prostě není dost času. Chtěli bychom ti tedy dát možnost dozvědět se něco nového a vyzkoušet si všechno hezky v praxi na vlastní kůži, než se s námi pustíš do drsnějších výprav. Takže mezi klasickými výpravami v sekci AKCE teď najdeš i aktuálně vypsané kurzy. 

V létě nás čeká hned několik výstupů na pětitisícovky (Elbrus, Kazbek, Ararat, Pik Energia - Fanské hory...), proto budeme organizovat kurz ledovcové problematiky určený účastníkům těchto výprav. 

Výhledově se můžete těšit na kurzy skalního lezení, lavinové kurzy a kurzy pohybu na ferratách.

"Protože vydat se do míst, která nejsou pro každého, chce občas i víc než jen odvahu!"


KURZ:TERMÍN:
                Ledovcový kurz
               Lavinový kurz
              Jednodenní ferratový kurz 

19.8. 2018 ZDE
8.9. 2018 ZDE
9.9. 2018 
ZDE

              Kurz základů skalního lezení