T.U.N.D.R.A.

Termín30. 05. - 31. 12. 2019
Odjezdupřesníme
Destinace
Účastníkůupřesníme
Cena0,- Kč

(ne)závazná přihláška Zjistit bližší informace

Zobrazit reference na podobnou akci

Sdílet Tweet Share Mailem

Úvodem

Ptáš se co to má být? Tak dovol, abych tě zasvětil do tajů Tundry. Podle slovníku je nejčastější význam tohoto slova biom subpolární a polární oblasti, který lze nalézt mezi tajgou a trvale zaledněnými polárními končinami, tzv. permafrostem. Tak jo, napadne tě asi výprava někam na sever, třeba na Sibiř. Co když se ale pod slovem tundra skrývá něco víc? Něco, co ti i vševědoucí wikipedie zatajila? Dám ti malou nápovědu.

Tvoje, Unikátní, Neopakovatelná, Dobrodružná, Regulérní, Akce.

Pořád nic? Tak čti dál a všechno se dozvíš. Tundra je nový koncept výpravy, který ti chceme představit. Nemusí vést nutně do tundry, může to být klidně i tajga, step, prales, poušť, hory nebo ledovec… zkrátka cokoliv. Klidně i pohodová výprava někam do tepla, nebo zajímavý road trip. Znáš ten pocit, když nemáš parťáka na cesty? Tundra je řešení. Chtěl/a by ses s námi podívat na výpravu, ale zrovna tam nejedeme nebo se ti nehodí termín? Tundra je řešení. Nosíš v hlavě nějaký zajímavý cestovatelský nápad nebo sen a netroufáš si ho sám zrealizovat, nebo se ti nepodařilo nikoho vyhecovat? Tundra je řešení. Díky Tundře můžeš přímo vymýšlet a tvořit výpravu s námi.

3 druhy Tundry

V rámci Tundry jsme schopni: 

  • Vypsat pro tebe nový termín stávájící akce. Stačí abyste byli aspoň čtyři.
  • Vypsat ve spolupráci s tebou novou akci podle tvých představ. My seženeme lidi a zorganizujeme ji.
  • Podpořit tvůj zajímavý cestovatelský projekt. Máš super nápad a chceš ho pomoct zrealizovat? Zkus se ozvat.

A naše očekávání od Tundry? Těšíme na nové nápady "z venčí" a na výpravy a destinace, které by nás třeba ani nenapadlo navštívit. 

Pravidla Tundry

Tundra nemá žádný jasně daný rámec ani pravidla. Tundra je prostě akce pro tebe na míru. Bohužel není možné zrealizovat každou tundru, proto pokud máš zajímavý nápad, napiš nám na info@expeditionclub.cz a představ nám ho. Pokud to bude reálné, rádi ji ve spolupráci s tebou zrealizujeme. Od termínu až po itinerář. Každá tundra je i pro nás nová a my se těšíme na všechny zajímavé výzvy, které přinese.

Příklad Tundry

Michal Kolčárek je aktivní člen Expedition clubu a náš kamarád. Michal rád cestuje a má spoustu zkušeností s cestováním na vlastní pěst. S Expedition clubem začal jezdit hlavně proto, aby poznal nové podobně naladěné lidi. Projevil zájem vyrazit na Kypr a shání partu lidí, kteří by do toho šli s ním. Ozval se nám tedy a tak vznikla první Michalova akce na míru, tedy TUNDRA. Jede se na Kypr!

Malá ochutnávka Tundry