Reference

Zde jsou reference lidí, kteří s námi cestovali.

Daniela Koláčková

Senegal a Gambie, březen 2020, průvodce: Ondra Šperka

Chválím výběr jednotlivých ubytování (všechny byly vzhledem k lokalitě perfektní), taky Borůvku, že tu cestu celou zvládla -D (luxus vlastního auta pro přepravu po celém Senegalu i Gambii byl fakt k nezaplacení) a pak hlavně spolupráci celého Expetýmu na tom, abychom se nějak dostali domů -)

Deset hvězdiček z pěti pro Šperyho -) Zvládl řízení auta po všech šílených cestách, vyjednal a vyřešil vše co bylo potřeba, byla s ním zábava.

Velký zážitek, velké díky! Příště zas (a snad to otevření hranic nebude trvat příliš dlouho).

Ověřit referenci

Majkl Keyn

Senegal a Gambie, březen 2020, průvodce: Ondra Šperka

Mám v sobě plno dojmů a i přes hektickou cestu zpět, zkomplikovanou začínajícími opatřeními okolo pandemie, mám z akce mnoho zážitků a trvalých vzpomínek.

Průvodce Ondra je pozitivní člověk, který je schopný a ochotný cokoliv zařídit v klidu a v pohodě. Oceňuji, že pomůže každému v jakékoliv situaci. O každého se zajímá, každého vyslechne. Rád komunikuje s lidmi a pomáhá, myslím, že jsme se od něho mohli mnoho naučit. Perfektní kluk.

Ověřit referenci

Martin Čerňan

Ukrajina - zimní přechod Černohorské poloniny, únor 2020, průvodce: Ondra Šperka

Ukrajina má velký potenciál. Líbí se mi zimní akce, pro které jsou tyto hory vzhledem ke svému profilu vhodné. Vyhovují mi akce v malé skupině lidí, která je operativně schopna měnit plány. Průvodce Ondra je charismatický sympaťák, po celou dobu byl oporou skupiny, byl dobře připravený. Byla to moje 3. akce s Expedition clubem, opět jsem byl velmi spokojený a již nyní koukám po další akci.

Ověřit referenci

Iveta

Ukrajina - zimní přechod Černohorské poloniny, únor 2020, průvodce: Ondra Šperka

Líbil se mi výběr prostředí a organizace tras. Průvodce Ondra byl perfektně organizovaný, schopný operativního řešení problémů na místě a také naslouchal přání skupiny. S Ondrou až na kraj světa!

Ověřit referenci

Roman

Přechod Černohorské poloniny, říjen 2019, průvodce: Ondra Šperka

Těžko chválit konkrétní věc. Sešli se super lidi v krásné lokalitě. S celou expedicí jsem byl spokojen.

Ondrovi není co vytknout. Na akci byl výborně připraven. Po celou dobu udržoval dobrou náladu ve skupině a jako bonus objednal luxusní počasí ) Ondru můžu v klidu doporučit.

Ověřit referenci

Veronika Bílková

Přechod Černohorské poloniny, říjen 2019, průvodce: Ondra Šperka

Průvodce byl skvělýýý, jenom nemá moc rád kus kus. :) Jinak měl vše skvěle naplánované (včetně počasí).

S expedičním klubem jsem podnikla už 4 výpravy. Všechny byli naprosto úžasné, mám na ně jenom ty nejlepší vzpomínky a hlavně mi z nich zůstalo spoustu skvělých přátel, se kterými se vídám doposud. Díky za to.

Ověřit referenci

Věrka Lorencová

Týdenní Bosna, červen 2019, průvodce: Ondra Šperka

Na akci bych pochválila zaprvé PRŮVODCE. Ač podstatně mladší než většina účastníků, má respekt, jde sám příkladem, nic mu není zatěžko. Má smysl pro humor a velké znalosti. Je dokonalý diplomat, umí perfektně jednat s lidmi.. Vše zařídil, ale nenásilně, všichni jsme si ho chválili. S Ondrou bych jela znovu a kamkoliv - bez zaváhání. Dále bylo super naplánování cesty, pobytu, výběr destinace. Sešla se výborná parta - k dokonalosti nic nechybělo. 

Ověřit referenci