Reference

Zde jsou reference lidí, kteří s námi cestovali.

Barbora Koudelková

Finsko - přechod jezera Inari, únor 2020, průvodce: Dany Pacholík

Akce, na kterou budu dlouho vzpomínat, hlavně kvůli super partě lidí. Určitě se s Expedition clubem ještě někam vydám. Průvodce byl super, zodpovědný, schopný přizpůsobit program podmínkám... Hned bych s ním jela znova.

Ověřit referenci

Michaela Šolcová

Finsko - přechod jezera Inari, únor 2020, Dany Pacholík

Na akci bych pochválila všechno - destinaci, organizaci, schopnost průvodců improvizovat, společný večeře!, pohodovou atmosféru, spaní ve srubech...Průvodce hodnotím jako nejlepší, nejmilejší, nejhodnější, nejkrásnější -),... Ale vážně, nesmírně si jich vážím a i za tak krátkou dobu jsem si je nesmírně, nesmírně oblíbila! Dík za akci, ze který budu žít ještě nesmírně dlouho. Dík za otevření nových cestovních obzorů a nasbírání dalších zkušeností. Dík za to co děláte!

Ověřit referenci

Kristyna Grillova

Mongolsko - na koni i maršrutkou, srpen 2019, průvodce: Standa Dadák

Další akce s Expeditionem, která naprosto předčila me očekávání. Výběr míst, na která jsme se podívali byl super. Bagi a celá část na koních zajímavá a rozhodně chci na koně znovu. Byly to nezapomenutelné 3 týdny.

Standa je spis kamarád než jenom průvodce. Všechno probíhalo v klidu a pohodě, byla sranda, žádné zadrhele. Bylo skvělý, že nás bylo jen 5. Snazší domluva, i jsme se vzájemně poznali. Přejezdy autem byly delší, ale zas jsme viděli půlku Mongolska. Kempy nebyly zas až tak potřeba (semtam nějaká ta sprcha), ale jinak zbytečně moc lidi, takže bylo super, ze jsme se shodli a spali radši na nějakém super miste ve stanu.

Ověřit referenci

Tomas

Mongolskem na koni, červenec 2018, průvodce: Dany Pacholík

Lokalita je skvělá, lidé jsou přátelští, příroda kouzelná a průvodce na úrovni - profesionální, připravený, bezprostřední, přátelský a vždy připravený pomoci.

Ověřit referenci

Jakub Huráb

Silvestr Finsko, prosinec 2016, průvodce: Martin Ksandr

Průvodce hodnotím na výbornou, Martin je super borec, nemám co dodat.

Tak jako i na předchozích 4 expedicích zase skvělá banda. Za ty peníze docela velkej luxus na jezeře ve srubech. Vše splněno, tak jak bylo plánováno, prostě výbornej výlet. Petrohrad byl hodně zajímavej, jak moc nejsem na města, tak mě fakt hodně zaujal.

Ověřit referenci

Jaroslava Dzugasova

Belize, Guatemala - mayská stezka, říjen2017, průvodce: Dany Pacholík

Dany je super! Sikovny chalan v andropauze ) ...priznaky iba obcas :-)

Bola som prvykrat na takejto dovolenke a moc sa mi pacilo! Myslela som kedysi, par rokov dozadu, ze tulat sa svetom s batohom na chrbte uz nestiham... najskor v buducom zivote... Ale, podarilo sa naskocit na vlak a hodlam pokracovat! :-) A vela som sa naucila zaroven... Ako to chodi a ako riesit veci ci situacie pri cestovani. Spokojna!!! :-) Ste super! Fandim vam! A uz pozeram v programe, co si vyberiem dalsie :-) A urcite budem sirit dobre meno EC medzi mojimi znami! :-)

Ověřit referenci