Reference

Zde jsou reference lidí, kteří s námi cestovali.

Bára

Slovinsko Karavanky a canyoning, září 2019, Andrej Tkačuk

Andreje jsem už před akcí znala z předchozího přechodu Stubaie a i to byl jeden z faktorů, proč jsem neváhala a vyrazila s ním do Slovinska. Během výletu vše bezproblémově klapalo. Andrej partu drží pohromadě a díky jeho trpělivosti není snad nic, co by narušilo pohodovou atmosféru. Plus má taky za řízení, kdy se s ním v autě člověk nemusí bát.

Ráda bych pochválila výlet do Slovinska celkově, od přechodu hřebene po canyoning. Na hřebeni jistě hrálo svoji roli počasí. To nám přálo, takže ty křeče v nohou nebyly nadarmo a my jsme si mohli užít parádní výhledy. Stanování bylo bez problémů a přechod tak akorát dlouhý, abychom se těšili do kempu do Bovce. Následující canyoning byl pro mě hřeb výletu, takovou otužovačku po túře prostě chceš. Taky pomohl osvěžit mysl po návštěvě Černé ovce, která by měla být pevným bodem programu P.

Ověřit referenci

Radim Herout

Slovinsko Karavanky a canyoning, září 2019, Andrej Tkačuk

Andreje jako průvodce hodnotím velmi kladně (skvělej člověk se smyslem pro humor). Tuto expedici vedl velmi dobře a byla velká zábava. Celkově byla expedice Karavanky a canyoning neskutečně vydařená. Sice to byla moje teprve první expedice, ale byl to pro mě zatím nejlepší výlet. Skvělá parta, nadherné prostředí a šílenost zakončená skvělým adrenalinem v neoprenu. Karavanky jsou krásné a dobře zvolené prostředí. Na tuto akci budu vzpomínat velmi dlouho.

Ověřit referenci

Honza Čech

Slovinsko Karavanky a canyoning, září 2019, Andrej Tkačuk

Průvodce Andrej je veselý a bezprostřední chlapík, s kterým měla výprava připravený harmonogram, který se operativně přizůsobil nárokům skupiny. Lze jen doporučit. Vyzdvihl bych výběr lokality, krásné prostředí i dobře objednané počasí.

Ověřit referenci

Irina

Slovinsko - Triglav, červen 2017, průvodce: Tom Cimr

Tom byl snad nejlepší průvodce, jakého bych si mohla přát. Velice příjemný v komunikaci, dokázal zachovat klid, když bylo potřeba, a obecně byl velmi nápomocný. Vždycky jsem měla pocit, že se můžu na něj spolehnout. Doufám, že se ještě potkáme v rámci nějaké další výpravy :-)

Líbila se mi flexibilita v plánovaní a Tomův přistup k členům výpravy.


Ověřit referenci

Vojtěch Mokrý

Slovinsko, Triglav, červenec 2017, průvodce: Vít Dubec

Víťa je vynikající a zkušený průvodce, to se pozná. Reaguje skvěle na potřeby skupiny i jednotlivců, stará se a problémy řeší velmi rychle. Asi skaut, je vždy připraven.

Rozhodně chválím přizpůsobivost programu. A s čím jsem nebyl spokojen? Nosil jsem omylem 3 litry vody navíc :-D Jsem si toho všiml až při vybalování při návratu...

Ověřit referenci