Reference

Zde jsou reference lidí, kteří s námi cestovali.

Daniel Bokis

Silvestr Ukrajina, prosinec 2016, průvodce: Sofya Arsentyeva

Byl jsem se Sofi, no a Sofi je super. Když bylo třeba něco pořešit, tak to pořešila, věděla co a jak, a má správně akční povahu k vyprovokování různých aktivit typu stavění baru a chození v hlubokém sněhu bez sněžnic :-D

Líbila se mi super parta lidi a zařízená silvestrovská chata byla úžasná, jakože to prostředí kolem a tak, prostě paráda :-) A taky musím pochválit naše půjčené auto, i na sněhu a ledu se řídilo parádně :-)

Škoda, že to celé uběhlo moc rychle :-(

Ověřit referenci

Jan Bořek Dvořák

Silvestr Ukrajina, prosinec 2016, Sofya Arsentyeva

Díky za možnost navštívit bývalé spoluobčany, užít si tvrdé podmínky a dokázat si, že ještě přežiju pár dní v divočině obklopen dobrými souputníky. 

Chválím chutné jídlo, volnomyšlenkářskou partu, místní usedlíky za srdečnost, nápad navštívit staré turecké lázně v Budapešti a možnost diskutovat o programu. A dobrou práci průvodce - Sofi je navzdory svému věku žena povolaná pro tento úkol. 

Ověřit referenci

Michal Semerád

Černobyl, průvodce: Adam 

Nejvíc mě zaujalo okolí Koločavy, Černobyl oceňuji až s odstupem času. Osobně mě moc neberou města, ale Kyjev byl moc fajn.

S Adamem jsem byl velice spokojen. Pohodový chlapík, který vše zařídil s úsměvem a program expedice byl navržen velmi dobře - bylo tam od každého něco. Adam vždy věděl nějakou zajímavost k aktuálnímu místu a v dobách čekání, například u vrátnice v Černobylu, vytáhl nějakou hru či vtip a pobavil tak skupinu. Dělá svou práci velmi dobře. Celkově se výpravě nedá nic vytknout.

Ověřit referenci

Pavel Šístek

Silvestr Bosna, prosinec 2016, Citrus

Jste bezva tým! Martin alias Citrus je bezva, stejně jako Dany a další. A všichni jsou neúnavní, vtipní, komunikativní, svolní k různým veselým kouskům. Rozhodně chválím výběr lidí - jak průvodců, tak účastníků. A hodně zážitků s minimální dovolenkovou investicí.

Rád se zase k nějaké akci připojím! 

Ověřit referenci

Anita Konečná

Silvestr Ukrajina, prosinec 2016, Mates

Sešli jsme se bezva parta lidí, která táhla za jeden provaz... Nevím, zda po jedné super akci lze hodnotit, ale děláte dobrou práci.... :-)

Ověřit referenci

Veronika

Silvestr Ukrajina, prosinec 2016, Mates

Matěj byl skvělým průvodcem, řidičem, tlumočníkem, bavičem, který dokázal stmelit partu neznámých lidí - a o to šlo! Plán akce byl vhodný, přesný a variabilní podle nálady i potřeby skupiny. Počasí - tak modré nebe, majestátní hory, třpytivý sníh a ty hvězdy... Ach! To u nás neuvidím. Chválím i ubytování a vámi zajištěný servis od místních :-)

Děkuju, stálo to za to! :-*

Ověřit referenci

Petr Tešnar

Srí Lanka, listopad 2016, Adam

To, co děláte, je super!!! :-)

Adam je pohodář a o Srí Lance věděl všechno, na co jsme se ho zeptali - to bylo super. Plán cestování měl vymyšlený tak, že byl dost našlapaný, ale mně se to tak líbilo, jelo to všechno v jednom sletu a nebyly slepý místa, že bysme někde jen tak postávali a na něco vyloženě půl dne čekali.

Ověřit referenci

Laďka

Omán, listopad 2016, Adam

Adam je živel, pohodář, sluníčko, autorita, nakažlivý provokatér, despota s dobrým srdcem a smyslem pro humor, improvizátor, sečtělec, maximalista na zážitky a vůdce smečky - v každém případě člověk na svém místě.

Co se mi líbilo na výpravě do Ománu? Moře. Ryby. Karety. Poušť. Teplé noci. Vstřícní Ománci. Toyoty Corolly, které to s námi v těžkém terénu kupodivu přežily. Až na jeden hodně legrační šrám na prázdném parkovišti. Ale džíp, džíp, ten by se hodil... 

Děkuju EC a Adamovi za umožnění mé první návštěvy arabského světa a prožití jeho atmosféry a vůní. Omán byl dobrá volba.

Ověřit referenci

Adel

Omán, listopad 2016, Adam

The best!!!! Skvěle naplánovaná akce, vše přesně promyšlené, skvělý časový rozvržení každýho dne. Program byl sestavený tak, že jsme se ani minutu nešťourali v nose... A Adam je fakt Pan průvodce! O všem něco věděl, i vypjatý chvilky zvládl úplně v pohodě. Skvělý řidič. Nechrápe. A je velkej fešák. Super bylo večerní grilování i hotel v Dubaji.

Ověřit referenci

Pavel Kreuziger

Rumunsko - Banát, Albert

Alberta znám jako zkušeného cestovatele, a proto když organizoval cestu do Banátu, řekl jsem si, že už jsem dlouho nezažil pořádné dobrodružství, tak proč ne. Nakonec jsem rád, že jsem jel, a určitě bych jel znovu, i jinam. Z Rumunska jsem si odvezl spoustu nezapomenutelných zážitků, nefalšované banátské bahno na kalhotách, půl kila chalvy a mírně omrzlé nohy. A protože všechno zlé je k něčemu dobré, začal jsem hned po návratu shánět pořádné boty. Abych byl na další expedici připraven lépe.

Ověřit referenci

Ola Watrasová

Maroko - Sahara, Albert

Podívat se do Afriky by chtěl téměř každý, a já tu možnost měla a využila ji. Byla to dlouhá cesta, cesta za dobrodružstvím, novými zážitky, za kulturou, ale taky cesta do neznáma, což mě fascinovalo nejvíc. Naučila jsem se spoustu nových věcí a získala tak další zkušenost do svého života. Byla to jedna z výprav, na kterou nezapomenu - překrásné hory, horký písek Sahary, mátový čaj, jízda na velbloudu i oslíku, parta dobrých lidí, a taky svoboda...

Ověřit referenci